Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199419
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
H καυλα αφορητη στο σπιτι να καθισεις, πηγα εκδρομη στο βουνο. Νεα «υπαλληλος» στο 36Α επ ονοματι Αρτεμις.
Μελαχροινο πιπινι, λεπτο κορμι, βυζι στητο 1,5αρι με ωραια ρώγα, κολος λιγο πεταχτος, προσωπο ωραιο με καστανα αμυγδαλωτα ματια, γαμπες και μπουτια λεπτα αλλα όχι κοκκαλιαρικα. Hλικια γυρω στα 22 την κανω, Ελληνιδα.
Στο δωματιο, εδειξε σημαδια απειριας. Παρολο που με ειδε ότι ειχα κανει μπανιο, ξοδεψε ένα σωρο μωρομαντηλα να ξανακαθαρισει τον φουτσο. Πρωτη απογοητευση, δεν δεχεται φιλια ουτε καν στο λαιμο που εχει και καυλωτικες ελιτσες. Για δαχτυλοσκοπηση ουτε λογος. Είναι ακομα εξω από το πνευμα των οικων της αλυσιδας.
Προκαταρτικα καλα, κυριως φιλακια στο κορμο και στις ρωγες μου. Πιπα διστακτικη, καλουτσικη όταν ασχολειται με τη κεφαλη, κατά τα αλλα παλινδρομηση εμβολου.
Η ακαποτη ηταν συντομωτατη, απο βαθυ λαρυγγι τιποτα . Όταν περασε καποτα, η κατασταση βελτιωθηκε (προφανως φοβαται χυσιμο στο στομα), αλλα τζαμα το επιπλεον παραβολο. Παντως όταν κανει πιπα εχει καυλωτικο βλεμμα και αφηνει να χαιδευεις με τα μακρια της μαλλιά τα @@.
Στις άλλες στασεις η κατασταση βελτιωθηκε κατά πολύ. Ειχε πολύ ωραια αισθηση στο cowgirl και καθως είναι μικρουλα χωρις να βγω την γυρισα ιεραποστολικα οπου ανταποκριθηκε ικανοποιητικα στο σφυροκοπημα του σουτσου και στα φιλια στο κορμι της. Μαλαζε δε τα @@ μάλλον για να επιταχυνει την κατασταση, όμως η μαλαξη της ηταν καυλωτικη και όχι αγαρμπη. Να τονισω ξανα ότι οι ρωγες της είναι πολύ καυλωτικες. Πολύ ωραια στηθηκε και στα 4 οπου και καταθεσα με ικανοποιηση. Σε χαμηλους ρυθμους σφυροκοπησης παραμενει σιωπηλη, αρχισει να βογγαει στις ψηλες στροφες.
Πιασαμε κουβεντα και της τονισα ότι αν θελει να παει μπροστα πρεπει να βελτιωσει πολύ την πιπαΓερο-μύστης. Την ενημερωσα οι περισσοτεροι πελατες ερχονται στους οικους για πιπα.
Μου ειπε ότι αν μου ριχνονταν στη πιπα υπηρχε περιπτωση να χυσω γρηγορα και ετσι να μην ευχαριστηθω. Της ανταπαντησα ότι οι περισσοτεροι από μας εχουμε τον ελεγχο.
Αποχωρησε στον ρυθμο της μουσικης ανεμιζοντας το βρακακι της, λικνιζομενη και μουνοχαιδευομενη.
Την συστηνω σε πιπινολατρες. Θα ξαναπαω μαζι της ετσι και δω σημαδια βελτιωσης μεσω των κριτικων. Να εκφρασω τη δυσαρεσκεια μου στη διευθυνση που δεν βαζει την Μαρκελα πρωι-απογευμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άρτεμις
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.424
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Cornelius, STAVROS6969, Manager69 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού