Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κατεβαίνοντας στην έρημη και συννεφιασμένη φυλής,είπα να πάω σε ένα απο τα αγαπημένα μου κορίτσια στην πορνοιστορία μου.Ήταν 16:20 και δεν ήξερα αν θα προλάβω...Ανέβηκα τα σκαλιά του οίκου και ανοίγοντας την πόρτα,ήταν ήδη εκεί,λές και με περίμενε.
"Καλησπέρα μωρό μου",είπε.
"Καλησπέρα" απάντησα.
Δεν χρειαζόταν κάτι άλλο,πέρα απο το αντίτιμο.Ούτε προγράμματα,ούτε τίποτα.Τα ήξερα και ήξερε ότι τα ήξερα.Προς ενημέρωση των συναγωνιστών κάνει ελευθερο στοματικό,τελειώτικό στα 2 άρια βυζιά της,69,πρωκτικό,ισπανικό και αυταρχικό για τους μερακληδες συναγωνιστές.Είναι σχετικά νέα κοπέλα στην ηλικία,αλλά φαίνεται μικρότερη.Είναι μικρόσωμη,εχει αδυνατίσει σχετικά σε σχέση με παλιότερα,το μαλλάκι της ξανθό και σε κοτσίδα,με πολύ ωραία ποδαράκια για γλύψιμο,καθαρή,ευγενική και το κυριότερο χαμογελαστή.Αυτό είναι μεγάλη υπόθεση.Άσε που την βλέπεις χωρίς τακούνια και είναι πολύ κοντούλα,αλλά οσο μπόι της λείπει,το βγάζει σε λύσσα στο κρεβάτι.Τεσπα...
Πέρασα σε ένα πολύ καθαρό δωμάτιο και αφου φρεσκαρίστηκα,πέρασε η κοπέλα και ξεκινήσαμε ένα μικρό socializing και μιλήσαμε για τη δουλειά,η οποία πέφτει,αλλά μου είπε ότι εκείνη έχει την πελατεία της,οπότε ακόμα πάει καλά,αλλά γενικά πέρκα σωταρισμένη σε ευκοίλια...Με ρώτησε αν θέλω ομπρελίτσα στην πίπα.Δεν ήθελα.Ακόμα φόραγε ένα μαύρο στριγκάκι με διαφάνεια.Εφου έβγαλε τα παπούτσια της ανέβηκε στο κρεβάτι και ξεκίνησε την πίπα.Μέτρια,αλλά ικανοποιητική.Αφου ο παργαλάτσος πήρε την ανιούσα,έκανε μια αεροπλανική κίνηση και μου έφερε την μουνάρα της στην μάπα μου και διέταξε να την φάω.Δεν αρνήθηκα.Μου αρέσουν οι δυναμικές μικρόσωμες γυναίκες(στο σεξ).Την σπατούλαρα πολύ καλά.Και μετά πέρασε καπότα και έκανε ένα ωραίο ανεστραμμένο cowgirl,στο οποίο στην κυριολεξία χτυπιόταν πάνω στο καβλί μου με λύσσα και έλεγε ότι την ξεμουνιάζω.Έριξα και μερικές φάπες στον κώλο της που δεν την χάλασαν κιόλας.Μετά την έβαλα να ξαπλώσει και την πήρε λίγο ιεραποστολικά και εν συνεχεία στα 4.Μετά απο λίγο τον άρπαξε και τον έβαλε στον κώλο της.Πολύ καλή αίσθησηη κωλοτρυπίδα της,αν και δουλεμένη.Κοπανιόταν και μιλούσε πρόστυχα.Το τέλος ήρθε.Μου είπε ότι της κάνει εντύπωση πως είμαι ακόμα γυμνασμένος,αν και μπάρμπας και πως αντέχω στο σεξ.Της εξήγησα την συνταγή και της είπα να έρθει για κανένα μάθημα savate στην σχολή που κάνω καμία φορά κανένα σεμινάριο για να την τεντώσω.Έβαλε τα λιγοστά εσώρουχά της,τα ψηλοτάκουνά της,μου έδωσε ένα φιλάκι στο μάγουλο και έφυγε,βγάζοντας σε κάθε περίπτωση τα λεφτά της,χωρίς να το παίξει ντίβα και να σπάει αρχίδια.Μπράβο.Θα ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζουλιάνα
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.076
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kolokopeas, astra85, satyrus και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2019
καλησπερα θελω αυτη τζουλιανα
εχει η δεν εχει?

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1