Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχα καιρό να μπουρδελογαμήσω...Είχα απογοητευτεί απο την παρακμή τους.Διαβάζοντας,λοιπόν,κριτική συναγωνιστου ψήθηκα να πάω και στην Αλιόνα.Όλοι την ξέρουμε.Μεσήλικη,με ξανθό μαλλί,βυζάρες,λάγνο ύφος,την πιο καλή πίπα,καθαρή,ψηλή και πλέον με κωλάρα και όχι σκέλεθρο όπως κάποτε.Όσο για τις υπηρεσίες και την συμμετοχή της,δεν χρειάζεται να πούμε κάτι.Πήγα και ήμανε ο πρώτος πελάτης.Ακόμα η γυναίκα ήταν με τα ρούχα.Αφου ετοιμάστηκε ήρθε με μαύρο έκφυλο σύνολο εσωρούχων και η τσατσά την παρουσίασε ή προσπάθησε,καθώς έδωσα το γαλάζιο εισητήριο του ηδονισμού και πέρασα.Με θυμόταν,καθ΄ς έχουμε βρεθεί αρκετές φορές και με ρώτησε που χάθηκα.Πιάσαμε την κουβέντα και της εξήγησα,μου είπε και εκείνη τα δικά της.Σε κάποια φάση,μετά απο τέταρτο,άρχισε να μπαίνει κόσμος.Βγήκε να δειχτεί κι επέστρεψε,μετά απο δική μου προτροπή.Επέστρεψε και ξεκίνησε πίπα,αφου με ρώτησε αν την θέλω με ή άνευ καπότας.Με καύλωσε τάχιστα,αν και είχα χύσει πριν κανένα 20λεπτο.Κλασικά βαθιά και υγρή λαρυγγάτη πίπα μαστορική και προβλεπόμενη,απο εκείνες που κάθε αρσενικό έχει ανάγκη.Να τα λέμε και αυτά.Μετά όπως ήταν σαλιωμένος ο παργαλάτσος μου,άρχισε να τον παίζει με τις βυζάρες της.Επειδή το τέλος πλησίαζε,της είπα να περάσει καπότα και να κάτσει να την βατέψω ιεραποστολικώς.Σπάνιο για εμένα να επιλέξω ιεποστολική στάση,την οποία επιλέγω μόνο όταν με καυλώνει και η φάτσα της γκόμενας.Μετά απο ένα πολύ καλό σε ρυθμό πήδημα,της άφησα αρκετό σπέρμα στον χιλιοσκισμένο της μουνοσωλήνα(εν δυνάμει,ένεκα προφυλακτικού).Μου έβγαλε με προσοχή το προσφυλακτικό,δίνοντάς μου και μωρομάντηλο,ανταλλάξαμε κάποιες φιλογρονήσεις και μετά απο λίγο ακόμα socializing την έκανε για το εντέριο έτερου συναγωνιστή και αδελφού εν πόρναις.

Εν κατακλείδι,πρέπει να πούμε,για την ιστορία,πως τιμάει τα χρήματα που ζητάει,έχει καλή και σταθερή απόδοση,καθώς ξέρει τι πουλάει,ποιά είναι και μέχρι που φτάνει.Σε κάθε περίπτωση προτείνεται τόσο σε σκληροπυρηνικούς χύστες,όσο και σε πιο νιούφηδες.Εγώ θα ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.070
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lemourios, GSAKKI, professorx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2016
Πάντως φίλε μου παρότι είχα διαβάσει κριτικές σαν την δική σου για την συγκεκριμενη γυναίκα όταν πήγα μαζί της δέν κατάφερε ούτε 1 φορά να τον πάρει όλον στο στόμα της...ασε που όταν έφτυνε έκανε σαν να ξερνάει πάνω στον πούτσο μου...αυτος ο ήχος που έβγαζε... Κεφάλι σε τοίχο!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1