Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ανεβηκα τα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του πρωτου οροφου.Η τσατσα μου παρουσιασε την 20χρονη Ρωσιδα Γιουλια.Προκειται για μια ιεροδουλη με σχετικα ομορφο γλυκο προσωπο , λευκο δερμα , μακρυ καστανοξανθο σγουρο μαλλι , κανονικο αναστημα , μικρα φυσικα βυζακια και σωμα με πιασηματα.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στα πορνοενδοτερα.Η κοπελα ξεπεταξε σε 5 λεπτα τον προηγουμενο πελατη και ηρθε σε μενα.Κρατουσε ηδη το προφυλακτικο στο στομα της.Της εκανα νοημα να το αφησει και την ανεβασα απο πανω μου.Η κοπελα δεν καταλαβαινει Ελληνικα αλλα και ουτε Αγγλικα.Αυτη μου εγλυφε τον λαιμο και τα βυζακια μου.Πεσαν και μερικα πεταχτα φιλακια στο στομα.Μετα τα λιγα προκαταρκτικα η κοπελα μου εφαρμοσε την καποτα και ξεκινησε την πιπα.

Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Η πιπα της ειναι μετρια.Για πιπινακι θα ελεγα οτι ειναι σχετικα καλη.Με πιπωνε χωρις χρηση χεριου και προσπαθουσε να τον παρει βαθια.Αλλα δεν μπορει να τον παρει πολυ βαθια.Παντως η κοπελα προσπαθουσε στην πιπα.Με τα μπαλακια δεν ασχοληθηκε.Πρωτη σταστη την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Εχει ωραιο μουνακι.Την γαμουσα αλλα αυτη δεν συμμετειχε ιδιαιτερα.Μετα απο κανενα 5 λεπτο αφου ειδε οτι δεν τελειωνω τοτε με εσφιξε στην αγκαλια της και αρχισε να φιλαει τα βυζακια μου.Μαλλον εχει συνηθισει με τα πακια που χυνουν στο 5λεπτο! Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Αυτη ειχε χαμηλα το σωμα και το κεφαλι χαμηλα μπροστα.Δεν με πολυβολευε η σταση του σωματος της.Προσπαθησα να την ανεβασω αλλα αυτη παρεμενε χαμηλα.Την γαμουσα σε μετριους ρυθμους και αυτη εβγαζε δυνατα επιφωνηματα.Φαινοταν ομως οτι ηταν υπερβολικα και ψευτικα τα επιφωνηματα της.Ανεβασα ρυθμο και αρχισα να την γαμαω πιο δυνατα.Την γαμουσα και την βαρουσα στα κωλομερια.Την γαμουσα και με το ενα χερι επιασα το χερι της και με το αλλο χερι την επιασα απο τα μαλλια.Την ειχα υποταξει στις ορεξεις μου.Εβλεπα το καυλωτικο θεαμα απο τον καθρεπτη και υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω.Ενω ακομη εχυνα , η κοπελα τραβηχτηκε.Εβαλε το στρινγκακι της αστραπιαια , με χαιρετησε και εξαφανιστηκε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Γιουλια ειναι μια ιεροδουλη αξιολογης εμφανισης για τα επιπεδα του Μεταξιου.Κανει ελαχιστα προκαταρκτικα , η πιπα της ειναι μετρια , ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα και δεν εδειξε εμφανη σημαδια βιασυνης.Η τσατσα δεν ενοχλησε.Η κοπελα ειναι καθαρη και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Η κοπελα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο απο πλευρας υπηρεσιων.Δεν την λες ομως και φολαρα.Ειναι μια τυπικη συνευρεση που κινειται στο μεσο ορο του Μεταξιου.Για να ενα τυπικο ξεκαυλωμα στο 10ρικο.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γιούλιη
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ThE, professorx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2017
Μια ερώτηση φιλε, αυτη δεν δισαναχτετησε οταν τις βάρεσες τα κωλομέρια η οταν τις επιασες τα μαλλια
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1