Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Γιουλη την ειχα δει πριν από λιγες μερες, και μου 'χε κανει αμεσως το κλικ που λενε, και αποφασισα να την επισκεφτω. Είναι σχετικα καινουργια, μιας και εχει μολις ένα μηνα εκει.
Είναι 22 χρονων εκ Ρωσιας, γυρω στο 1,65 καστανοξανθη με μαλλια μεχρι τους ωμους, με ωραιο προσωπο, και ακομα πιο ωραια ματια, με αρκετα καλο σωμα, και ιδανικα πιασιματα, δυομισαρια βυζια, και καλο κωλαρακι. Δε μιλαι καθολου ελληνικα, αλλα αυτό δεν ηταν καθολου πρόβλημα για μενα, μιας και ως ρωσσομαθης, η συνεννοηση εγινε στη μητρικη της γλωσσα, πραγμα που τη διευκολυνε, και της αρεσε βεβαια. Αν και βρηκα κοσμο στο σαλονι, πραγμα συνηθες για ΄κει, και καθολου καλο για μενα, παρ΄ολα αυτά η τσατσα Βερα, εβαλε "ταξη", κι όλα πηγαν "κατ΄ευχην", και χωρις προβλήματα.
Διαλεξα όπως παντα το πιο μακρινο και ησυχο δωματιο, στο βαθος της κουζινας, και μετα από λιγο ηρθε το μωρο, χαμογελαστο, και με ωραια αυρα. Ενθουσιασμενη που βρηκε καποιον να μιλαει στη γλωσσα της, μου 'κανε αμεσως "επιθεση", η οποια ηταν καλοδεχουμενη, και περιελαμβανε πολλα χαδια γενικως σε ολο μου το σωμα, παιζοντας με το χερι της σιγα σιγα το πουτσο μου, δινοντας μου παραλληλα πολλα φιλια στο λαιμο, και στ΄αυτι, με λιγα απαλα δαγκωματακια. Εννοείται ότι κι εγω ανταπεδιδα με τη ιδια θερμη παντου. Τα προκαταρκτικα της ειχαν αρκετη διαρκεια.
Αφου επηλθε γρηγορα η ανορθωση, μου εβαλε το προφυλακτικο, κι αρχισε μια μετρια πιπα, αρκετα μονοτονη θα ελεγα, που κυμαίνεται στο μεσο ορο της περιοχης. Στη συνεχεια χωρις να με ρωτησει εκατσε μονη της από πανω μου, κι αρχισε να κουνιεται όπως ακριβως ηθελα, με ωραιο σταθερα αργο ρυθμο, χωρις να κοπανιέται σα τρελη, όπως κανουν οι περισσοτερες, χουφτώνοντας εγω τα βυζάκια της. Μετα από λιγο αλλαξαμε σε πισωκολλητο, και η θεα ηταν πραγματικα απιθανη! Ειχε χαμηλωσει το κεφαλι της, και ειχε ανεβασει, και τουρλωσει το κωλαρακι της, και μου το 'χε "ετοιμο στο πιατο" που λενε, ετοιμο για "εισοδο".
Αλλα ποσο ν' αντεξει καποιος όταν εχει αυτό το θεαμα μπροστα του? Ποσο? Αν και το καθυστερησα λιγο να μπω, σκοπιμα, τέσσερις-πεντε φορες ηταν αρκετες για να στραγγιξω μεσα της. Σ' αυτό συνετελεσε βεβαια και η αισθηση του μουνιου της, που ηταν αρκετα ικανοποιητικη, χωρις πολύ κρεμα. Πριν φυγει μιλησαμε λιγο, ανταλλάξαμε φιλακια εκατέρωθεν, κι εφυγε χαρουμενη, όπως ηρθε...
Συμπερασματικα προκειται για μια ομορφουλα, ευχαριστη, ησυχη, χωρις νευρα, τιμια, υπομονετικη κοπελα χωρις αγχος και βιασύνες, παρα το κοσμο που περιμενε στο σαλονι. Εννοείται ότι θα ξαναπαω εκ νεου. Το δωματιο όπως παντα πολύ καθαρο. Η τσατσα Βερα ηταν "παρουσα" όταν επρεπε στην αρχη, και "απουσα" ως οφειλε, όταν ημουν στο δωματιο.....
Χρονος παραμονης στο δωματιο : 12 λεπτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2016
Όνομα κοπέλας
Γιούλη
Εκλεκτικός
Σεβαστός
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
6.278
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mitsos1357, petergsp, iuakoya και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού