Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Παρασκευής πρός Σάββατο στις 02.10 . Βόλτα σε όλα τα σπιτάκια της Φωκαίας και σε μερικά επιλεκτικά στην Φυλής και επιστροφή εδώ όπου στην αρχή της βόλτας μου είχα δει την Χριστίνα.
Την πρώτη φορά που την είδα είχε δυο δωμάτια και συνέχισα την βόλτα μου , όταν επέστρεψα ήταν χαλαρά τα πράγματα. Καστανή κοντή λεπτή κοπέλα με 2.5άρι βυζί , ενδιαφέρουσα παρουσία μου κέντρισε το ενδιαφέρον να την δοκιμάσω.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , μετά από λίγο ήρθε στο δωμάτιο κρατώντας μωρομάντιλα , το προφυλακτικό και μπουκαλάκι με τζελ. Την ρώτησα από πού είναι και αμέσως απάντησε από που να είμαι από εδώ είμαι , δηλαδή όχι από εδώ εδώ από Κόρινθο είμαι εδώ δουλεύω , δεν ξέρω αν είναι όντως από Κόρινθο πάντως τα ελληνικά της είναι τέλεια και χωρίς προφορά , 22 χρονών το ζυμαράκι.
Ξάπλωσε στο κρεβάτι και άρχισε να χουφτώνει τα βυζιά της και με ρώτησε όλο νάζι τώρα τι θα κάνουμε? Χαμογέλασα έσκυψα από πάνω της και άρχισα να την φιλάω στον λαιμό και στα βυζιά , φιλιά στο στόμα δεν δέχεται , ευγενικά έστρεψε το κεφάλι λέγοντας έ όχι και εκεί τόσο άλλα έχεις να φιλήσεις.... Της έβγαλα το μπλε στρίνγκ της σήκωσα λίγο τα πόδια έσκυψα ανάμεσα σε αυτά και άρχισα να της γλύφω το μουνάκι , ανταποκρίθηκε αμέσως και υγράνθηκε ενώ άρχισε να αναστενάζει.
Στην συνέχεια ξάπλωσα , ανέβηκε από πάνω μου , μερικά φιλιά σε λαιμό και στήθος και με ρώτησε , λοιπόν τώρα τι θα κάνουμε , πώς θες να σε γλύψω , θες προφυλακτικό ? Πήρε μωρομάντιλο και με καθάρισε κάπως άγαρμπα είναι η αλήθεια , ξεκίνησε πίπα με πάρα πολύ χέρι το οποίο σταδιακά το μείωνε μέχρι που δεν το χρησιμοποιούσε καθόλου , έπαιζα με τα βυζόμπαλα της και την είπα σε αυτά θα χύσω , να το κάνεις , μόνο στο στόμα μου μην τελειώσεις απάντησε. Συνέχισε την πίπα που όλο και βελτιωνόταν και γινόταν πιο βαθιά και υγρή.
Την σταμάτησα και της είπα ότι θα σε γαμίσω , μισό να βρω το προφυλακτικό κάπου εδώ το έχω , α νάτο είπε , το έπιασε και το άνοιξε με το στόμα μου το πέρασε , πήρε το μπουκαλάκι με το τζελ και έβαλε τόσο στον πούτσο μου όσο και στο μουνάκι της. Δεν με ρώτησε τι στάση θέλω , απλά με καβάλησε και άρχισε να κουνιέται πάνω στον πούτσο μου , τα βυζια της πήγαιναν πέρα δώθε μέχρι που τα έπιασε με τα χέρια της , συνέχισε να ανεβοκατεβαίνει πάνω στον πούτσο μου μέχρι που την τράβηξα κοντά μου την έπιασα από τα κωλομέρια και την ανεβοκατέβαζα εγώ πάνω στον πούτσο μου με δύναμη , μετα από λίγο ξεφύσησε και μου είπε ότι δεν μπορεί τόσο δυνατά , είμαι μια σταλίτσα .... Χαμογέλασα σταμάτησα και της είπα να στηθεί στα τέσσερα , καλή στάση σώματος , την γάμισα λίγο πισωκολλητά σε χαλαρούς ρυθμούς και μετά από λίγο τώρα θα σε χύσω στα βυζιά , τραβήχτηκε μπροστά και ξάπλωσε , έβγαλα το προφυλακτικό ανέβηκα από πάνω της και αρχικά της είπα να μου κάνει ισπανική , έκανε αλλά δεν το πολύ είχε , παίζοντας τον πούτσο μου έχυσα στα βυζιά της .
Της έδωσα μωρομάντιλα να καθαριστεί , με χαιρέτησε και είπε ότι με περιμένει , στο δωμάτιο έκατσα 15 λεπτά , την ώρα που πλενόμασταν η υπηρεσία την φώναξε , δεν είναι κάτι σούπερ απλα μια καλή κατάθεση , για τους λάτρεις τον πετιτ πιπινιών αξίζει μια κατάθεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2016
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού