Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ουκρανικό πιπίνι. ξιλόλιγνο, σώμα μοντελέ, αποτριχωμένο με laiser ΠΑΝΤΟΥ, καστανόξανθο, μοσχομυριστό, με μικρό βυζί και πρόσθετες βλεφαρίδες. Κάνει πίπα βεντούζα χωρίς χέρια, ενώ στο 69 βγάζει καυτό υγρό από το μουνάκι της. Αγγλικά ξέρει λίγα ίσα ίσα για να της εξηγήσεις ΠΩΣ θέλεις να τη γαμήσεις.Κώλος όχι γυμνασμένος αλλά καλοσχηματισμένος με εξαιρετική θέα στα 4 και κωλοτρυπίδα όχι δουλεμένη. Ανεβάζει στροφές από μόνη της και σπρώχνει με πολύ δύναμη. Ιδιαίτερα στο cow girl χωρίς να σηκώνεται έδινε πίεση για μεγαλύτερη διείσδυση...όπως ακριβώς κάνει η δικιά μου (...). Σε αυτήν τη στάση παίρνει τόσο καυλωτικό υφάκι που τελείωσα αμέσως....Στον δεύτερο γύρο δύσκολα τελειώνω. Η κορασίδα δε με άφησε σε ησυχία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέγας
Εγγραφή:
9 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
85
Likes:
765
Πόντοι:
3.980
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, ILIAS1339, doc_lin και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2016
Thanks Nikiforos. Όπως πάντα λίγα λόγια και περιεκτικά και πραγματικά με έπεισες να τη δω.
Όμως είμαι περίεργος για τον φίλο που έγραψε:

[quote author=KAVALARIS THESSALONIKI link=topic=1837.msg7201522#msg7201522 date=1476432686]
Βγαινοντας χτες βραδι για την καθιερωμενη ξυδοκατασταση περασα απο το χοτελι του mr ρωσοποντ στην παραλιακη για να δω την λαουρα αν και ειχα απο πριν φουλ υποψια για μεγαλο φωτοσοπ λογο εμπειριας και δεν διαψευτικα καθολου!!ενα κοριτσακι αβαφο με χαλια χαρακτηριστικα αδυνατη δεν λεω αλλα πολυ μακρια απο αυτο που δειχνη η φωτο της!!!μου λεει δεν θα κατσεις και μου κραταει το χερι.της λεω για ενα 50ρι καλα εισαι αλλα για ουτε φραγκο παραπανω.τελος παντων της λεω πες το γραφειο σου να παει να γαμηθη και αν θελει να βαζει φωτογραφιες να βαζει τουλαχιστον καποιες που ειναι και λιγο αληθινες και οχι τετοιες απατες οπως σαν την δικια σου.αυτα τα λιγα.
[/quote]
17 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν μπορείς να περιμένεις ίδια κριτική από 2 διαφορετικά άτομα. Τα γούστα διαφέρουν. Τώρα αν πας και δεις κάτι διαφορετικό και δεν αρέσει πολύ απλα φευγεις. Με την κριτική από πάνω θα δοκιμαζα Γλώσσα
19 Οκτωβρίου, 2016
τιμη,
στο προγραμμα ειχε κολο;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3