Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 230 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Σόνια είναι μια γλυκιά μελαχροινή κοπέλα με ένα ιδιαίτερο σκούρο χρώμα δέρματος.
Έχει όμορφο πρόσωπο και ελκυστικό κορμί με κυριότερο χαρακτηριστικό του τον καλοσχηματισμένο κώλο.
Άλογο δηλαδή εμφανισιακά,εξ'ου και ο τίτλος της κριτικής.

Μπαίνοντας στο δωμάτιο συνέχισε να έχει το ίδιο -με το σαλόνι - ευχάριστο και γελαστό στυλ αλλά...
Τα προκαταρκτικά της ήταν ελάχιστα και εντελώς τυπικά:
περισσότερο απαλά χάδια και ακόμη λιγότερο φιλιά και αυτά αεράτα.

Με δικά μου απλά φιλιά και με χειρωνακτικά παιχνιδίσματα από μέρους της επήλθε η πλήρης ανόρθωση.
Το στοματικό της ήταν κάπως παράξενο.
Δηλαδή όχι και τόσο βαθύ,ούτε και ιδιαίτερα ερεθιστικό αλλά όταν το προσπαθούσε περισσότερο έδειχνε ότι μπορεί καλύτερα.

Ωραία η στάση της στο 69 αλλά και με απότομα τραβήγματά της στην περιποίησή μου σε στυλ "γαργαλιέμαι ή δεν μού αρέσει επειδή γαργαλιέμαι".

Στο πισωκολλητό πολύ ωραία η θέα της αλλά μέτρια η στάση του κορμιού της,διορθώθηκε με την ανάλογη καθοδήγηση.
Δεκτική και δίχως μα και μου στο δυνατό ρυθμό που έδωσα.

Στο ιεραποστολικό εξίσου ερεθιστικό το άνοιγμα των ποδιών της,προσέφερε μεν άπλετη υποδοχή για διείσδυση αλλά δίχως κάποια ιδιαίτερη-ενεργή συμμετοχή της εκτός από καυλωτικές ανάσες και μικρά επιφωνήματα.

Ο οίκος σε πολύ καλό επιπέδο,το δωμάτιο καθαρό ενώ ο υπηρέτης δεν ενόχλησε σε όλη τη διάρκεια της κάτι παραπάνω από 10λεπτης συνεύρεσης.

Με μέτριες υπηρεσίες και με ελάχιστη συμμετοχή η Σόνια συνιστάται προς δοκιμή μόνο για όσους προσελκύονται από την ωραία εμφάνιση ενός πιπινιού.
Όσοι επιζητούν και εμφάνιση σε συνδυασμό με υπηρεσίες/συμμετοχή καλό θα είναι να στραφούν σε άλλες επιλογές.

Ελπίζω να βοήθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 14, 2016
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
891
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Flaros, Bugatti και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2016
Δηλαδή τι ήθελες να σου κάνει ρε μαν; Μια χαρά είναι το μωρό. Μακάρι να μπει αρνητική ψήφος στις κριτικές,να σου έριχνα -1. Καπέλο
D
Dikoume
17 Οκτωβρίου, 2016
Εγώ πάντως την έχω πάρει αρκετές φορές και πιστεύω πως δεν υπάρχει άλλη κοπέλα που να είναι ταυτόχρονα τόσο μικρή σε ηλικία και τόσο εμφανίσιμη και να προσφέρει τόσο καλές υπηρεσίες.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2