Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...ειλικρινά την τελευταία περίοδο η κοινωνία με έχει γαμεύσει άγρια , βρήκα λίγο περιθώριο μέχρι την επομενη γαμευση και βρεθηκα
να φιλοσοφώ με τον διδάσκαλο σε μεταξένια καφετέρια υπο την συνοδεία καφέ ...
...σύντομα βρεθηκαμε να τσαρκάρουμε στο μετάξι ευφοριζόμενοι οπτικά με τα διάφορα πορνοκοράσια και ο διδάσκαλος άμεσα χτήπησε ένα μινιον
πορνιδιο και τον περίμενα τον άτιμο κανά μισάωρο μέχρι να βγει απο το δωμάτιο ...τελοσπάντων οι πορνολόρδοι θελουν τον χρόνο τους !
...δοκιμασα την γνώριμη υπερώριμη Ναταλί με το ιδιάζον προσωπείο ...το οποια ενδείκνυται για δυσμορφικο ηδονισμό ...
επιδώθηκα σε μια παθιασμένη αιδοιλειχία και ένιωθα ευχάριστα την διοχέτευση αιμάτωσης στα βολβοσηρραγγώδη σωμάτια του πέους μου τα οποια τιγκάρανε και καγκέλωσαν το πεοεντέριο μου !
...αισθανόμουν το γλωσσικο αισθητήριο της Ναταλί να μαλάσσει απαλά και να αφηνει σιελο στο περασμά του στο γυμνό φαλό μου ...
...έτρεμα απο ηδονη ...επιανα το προσωπό μου και βογγουσα σαν ξαναμένος χοιρος ...μέχρι το σπέρμα μου να γεμίσει την στοματική κοιλότητα της Ναταλί και ύστερα το σιφονι της αποχετευσης του πορνοδωματίου ...
..βγήκα έξω αναστενάζοντας απο ανακουφιση ...και με μια μικρή πορνική παρηγοριά για το αυριανο γαμησι που μου επιφυλάσσει η κοινωνία τους ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλί
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, amjik και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2016
Όλοι ένα σιφόνι αποχέτευσης γεμίζουμε...άλλος λιγότερο..άλλος περισσότερο...
16 Οκτωβρίου, 2016
Η δεκτικότητα της ώριμης Ρωσίδας Ναταλί στην αιδοιολειχία ειναι άψογη . Αυτά τα κορίτσια ειναι μια
πρόσκαιρη αλλά εξαιρετική θεραπεία "αφάρμακος" για τα αιμοφόρα αγγεία μας .

Προσκύνημα Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2