Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καυλίτσες κυριακή απόγευμα, περνάω μια βολτούλα από κέντρο, λέω κάτσε να δω αν είναι η Αλιόνα που την είχα αποθυμένο. Δεν είχα ξαναπάει μαζί της, έχω διαβάσει κριτικές, μπαίνω στο τσαρδί λοιπόν. Εμφανίζεται, δίνω το 20άρικο κ μπαίνω στο δωμάτιο. Καθώς περίμενα, η Αλιόνα μπαίνει σε έτερο πελάτη στο δίπλα δωμάτιο. Οι τοίχοι σχεδόν ψεύτικοι, οπότε μπορούσα κ άκουγα τα πάντα για ατο τι γινόταν δίπλα. Μετά από κανά 20λεπτο αναμονής (όπου κόσμος ερχόταν κ έφευγε από το σαλόνι) εμφανίζεται κ η Αλιόνα. Πολύ φιλική, ξαπλώνει δίπλα μου, κ αρχίζει κ τρίβει τις βυζάρες τις στο πρόσωπό μου, με γλύφει σε αυτιά, λαιμούς, κ σιγά σιγά, κατεβαίνει προς τα κάτω. Μου πιπιλάει τα παπάρια, μου γλύφει τα πόδια, ξανά όλα τα παπάρια στο στόμα της να μου τα μουλιάσει. Με ρωτάει για σκουφάκι ή όχι, απαντάω καταφατικά, κ αφού μου το φόρεσε, αρχίσει ΜΙΑ ΠΙΠΑ!!! Μου τον ρουφάει άγρια, μετά τον γλύφει, μετά τον φτύνει κ τον χτυπάει στη γλώσσα κ τα μάγουλά της, με λάγχνο βλέμα συνεχίζει κ με ρουφάει. Το απόλαυσα. Λίγο πριν χύσω τη σταματάω κ της λέω να ξαπλώσει. Μπαίνω μέσα της κ την καρφώνω, καθώς με πιάνει κ με τραβάει πάνω της. Με βάζει να την πηδάω ιεραποστολικά καθώς με έχει αγγαλιά κ μου γλύφει το λαιμό. Δεν κρατήθηκα κ τελειώσα, ενώ ήθελα να την πάρω κ στα 4 Λύπη

Με χαιρετάει, ενώ εντύπωση μου έκανε πως όταν μου έβγαλε την καπότα, κρατούσε προσεκτικά μαντηλάκια κ την έβγαλε προσεκτικά με τα μαντιλάκια, μην πέσει κανά σπέρμα στο σεντόνι. Με αποχαιρέτησε κ συνέχισε. Γενικά πολύ φιλικ'ή κ άνετη. Επαγγελματίας με εκπλητκική πίπα. Ξέρει ότι δεν είναι πλέον το μοντέλο 20-30χρονη, αλλά προσφέρει επαγγελαμτικά πολύ καλές υπηρεσίες, κ είναι φιλική, όχι σαν τη Σόνια πχ που είναι στην ίδια κατηγορία αλλά στα πρήζει εκεί.

Να την αγαπάτε την Αλιόνα μας. Εγώ σίγουρα θα ξαναπεράσω όταν έχω αντίστοιχες καύλες να με χαλαρώσει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2016
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
29 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
654
Πόντοι:
1.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eleospia85, kopaskk, iceman1988 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού