Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 122 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Σαρα ειναι μια νεαρη Ρουμανα ιεροδουλη με ομορφο προσωπο με ωραια ματια , ενα πιρσινγκ πανω απο τα χειλη , μακρυ σπαστο ξανθο μαλλι , λευκο δερμα , μικρα φυσικα βυζακια , ενα εγχρωμο τατου στο μπουτι , κοντη σε αναστημα και μοντελε κορμι.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.Αν δεν κανω λαθος η κοπελα εχει ξαναδουλεψει παλαιοτερα στον ιδιο οικο.

Εδωσα το 10ρικο και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.Η κοπελα αμεσως ξετυλιξε το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Δεν κανει καθολου προκαταρκτικα.Ηταν ξαπλωμενη πλαγια προς τα εμενα και με πιπωνε.Η πιπα της ειναι αδιαφορη και με πολυ χρηση χεριου.Με τα μπαλακια δεν ασχοληθηκε.Με πιπωνε και κοιτουσε τον καθρεπτη.Η πιπα της ειχε μετρια διαρκεια.

Πρωτη σταση την ξαπλωσα ανασκελα.Εχει ωραιο λεπτο ξυρισμενο μουνακι.Μπηκα σιγα σιγα μεσα της για να μην την πονεσω.Την γαμουσα στην ιεραποστολικη σταση αλλα αυτη δεν συμμετειχε ιδιαιτερα.Ενταξει δεν κοιτουσε το ταβανι! Απλως με κοιτουσε στα ματια.Εδειχνε να ποναει και ειχε κλειστα τα ποδια.Δεν με αφηνε να κανω ανετα διεισδυσεις.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη τη σταση.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Αυτη ειχε χαμηλωσε το σωμα της μπροστα.Μπηκα μεσα της και αρχισα να την γαμαω σε αργους ρυθμους.Αυτη πονουσε και εσφιγγε τα δοντια της.Την γαμουσα και την βαρουσα στα κωλομερια,χουφτωνα τα βυζακια της και την τραβουσα απο την κοτσιδα! Ανεβασα ρυθμο και αρχισα να την ξεμουνιαζω δυνατα! Ειχα καυλωσει βλεποντας το θεαμα απο τον καθρεπτη.Αυτη πονουσε και μου εκανε παραπονα! Μου ζητησε να κατεβασω ρυθμο! Εγω εχυνα μεσα της αλλα αυτη τραβηχτηκε μπροστα και χαμηλα! Εγω ομως την κρατουσα απο τα κωλομερια μεχρι να ξεστραγγισω.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Η κοπελα πηρε μερικες ανασες , ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Σαρα ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη.Ξεχωριζει εμφανισιακα στην τριτη αλλαγη.Δεν κανει ομως προκαταρκτικα.Η πιπα της ειναι αδιαφορη και μετριας διαρκειας.Ειναι δεκτικη σε φιλακια στα βυζακια της.Στο κυριως σεξ ομως δεν συμμετεχει και δεν αντεχει δυνατο γαμησι στο πισωκολητο.Δεν εδειξε εμφανη σημαδια βιασυνης και η τσατσα δεν ενοχλησε.Ειναι καθαρη ιεροδουλη και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Ελπιζω να σας βοηθησα!


Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάρα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, n.smirni76, professorx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού