Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η μάχη της Φωκαιας έλαβε χώρα στην οδό Φωκαιας, στις 14/10/2016.
Μία ηλιόλουστη μέρα, μετά από δουλειά στο κέντρο της Αθήνας, αποφάσισα να κάνω μια βόλτα μήπως και πετύχω την Έλενα - Αθηνά.
Κατεβαίνω στη Βικτόρια και κατηφοριζω τη Φωκαιας. Μπαίνω σε μερικά σπίτια, αλλά εγώ έψαχνα άλλη. 3/4 τσατσαδες ενοχλητικες σε σημείο να μπαίνουν μπροστά από την πόρτα για να μην φύγεις.
Με τα πολλά, μπαίνω στο εν λόγω σπίτι και βλέπω ένα ωραίο κορίτσι. Εντύπωση μου έκανε το στήθος της. Κανω να φύγω, κλείνω την πόρτα, και μετά από 15-20" επιστρέφω. Πληρώνω, και μπαίνω στο δωμάτιο. Πλενω τα επίμαχα σημεία και περιμένω την κορασιδα.
Είχα ένα κακό προαισθημα ότι θα φάω φόλα, αλλά παρόλα αυτά δοκίμασα. Το κακό προαισθημα άρχισε να βγαίνει στην επιφάνεια όταν ήρθε μέσα. Ξαπλωσε,και άρχισε επί ώρα να σκουπιζει τον πουτσο μου. Ξεκινάει με ένα καλό σχετικά τσιμπουκι. Της ζήτησα για 69 αλλά αρνήθηκε. Η κοπέλα έβγαζε μια μαγκιά. Όταν της είπα να τον ρουφηξει λίγο πιο βαθιά είπε "αυτό είναι".
Εκεί που λες ότι θα βγει φόλα, αρχίζω να ρουφαω τα βυζια της. Δεν έλεγε όχι, όπως αρκετές άλλες,με αποτέλεσμα να ρουφαω με μανία. Ανοίγει τα πόδια, ανεβαίνω από πάνω και ξεκινάει ένας δυνατός αγώνας, που όμοιο του έχω ρίξει λίγες φορές. Η φάση δυναμωσε. Άρχισαν τα δαγκωματα εκατέρωθεν. Ανέβηκε από πάνω. Η μάχη συνεχίστηκε. Κωλοσκαμπιλα που δεν έλεγε ο όχι ούτε σε αυτά. Όσο δεν έλεγε όχι, τόσο πιο πολύ αγριευε η μάχη. Μου ζήτησε πισοκωλλητο, που δεν είναι και η αγαπημένη μου. Εκεί την ξεσκισα, όπου και τελείωσα. Ξαπλωσα να ανασανω. Ξαπλωσε λίγο κι εκείνη, μόνο που μετά από δευτερόλεπτα, την φώναξε η τσατσα, ειχε μπει πελάτης...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Q
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 DeanCorso

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού