Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 5 10
Call-Girls 22319
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με την Nicole στο χώρο μου.
Συννενόηση πάρα πολύ καλή στα Ελληνικά (μεγάλο πλεονέκτημα) και αργά το βράδυ κατέφθασε ακριβώς στην ώρα της.

Από εμφάνιση το πρόσωπο έχει κάποια ως αρκετή διαφορά με τις φωτό αλλά από κει και πέρα κόλαση. Φορούσε ένα μαύρο δερμάτινο παντελόνι και μία κολλητή μπλούζα που τόνιζε τις καμπύλες της και ειδικά την απίστευτη πεταχτή κωλάρα της. Στήθος φυσικό 2,5-3 πολύ καλό.

Για όσους θέλουν μοντελέ καταστάσεις και πιπίνια καλύτερα να μην πάνε, αλλά εγώ επειδή είμαι του ρητού ότι «γυναίκα χωρίς καμπύλες είναι παντελόνι χωρίς τσέπες δηλαδή δεν ξέρεις που να βάλεις τα χέρια σου», ξετρελάθηκα με την θέα της τουρλωτής κωλάρας της.

Χαμογελαστή, πολύ καθαρή, με καλό social time στα Ελληνικά, με ρώτησε για τις προτιμήσεις μου στο σέξ και γενικά πληροφορίες για μένα και σιγά σιγά έπεσαν τα πρώτα φιλάκια, ακολούθησε η αποκάλυψη της κωλάρας και μετά από δική μου επιθυμία μία καλή πίπα με προφυλακτικό καθισμένος στην καρέκλα και αυτή γονατιστή. Εισβολή στα τέσσερα με πολύ γρήγορο τρόπο που της άρεσε και λόγω ολιγοήμερης αποχής μετά από σύντομο αλλά δυνατό σφυροκόπημα τελείωσα πιάνοντας την κωλάρα της.

Μπανάκι και οι δύο, κρασάκι και κουβέντα , με ρώτησε αν επιτρέπεται να καπνίσει και έναρξη δεύτερου γύρου με πολύ καλύτερη στύση αυτή την φορά μιας και είχε φύγει όλο το άγχος.
Μετά από πίπα, πρώτη στάση ιεραποστολικά και να μου λέει καβλιάρικα λογάκια που με άναψαν ακόμα περισσότερο, ανελέητο σφυροκόπημα που κόντεψα να την ρίξω έξω από το κρεβάτι γι αυτό και βίαια την τράβηξα ξανά προς το μέρος μου για να συνεχίσω το γαμήσι πράγμα που της άρεσε πολύ, από και σε κάποια φάση σταμάτησε και σπαρταρούσε ολόκληρη, αν έκανε θέατρο είναι πάρα πολύ καλή αλλά νομίζω πρέπει να ήταν πραγματικός οργασμός, έτσι κι αλλιώς δεν έχει σημασία. Γύρισμα στα τέσσερα και εκεί έχασα το φως μου με την κωλάρα της. Ευχαριστήθηκα να ρίχνω σφαλιάρες, να τον χουφτώνω και να μου λέει διάφορα κολακευτικά για το μέγεθος που δεν με άφησαν να αντέξω για πολλή ώρα και δεύτερο τελείωμα στα τέσσερα όπου δεν με άφησε να βγω αμέσως ήθελε να τον ξεζουμίσει τον πούτσο.
Λήξη συνάντησης με ένα χαμόγελο στο πρόσωπο μου και αποχαιρετισμός με χούφτωμα στην κωλάρα της.
Στα 130-150 ευρώ την ώρα νομίζω θα ήταν το καλύτερο VFM.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
baby-cool
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
287
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Ιανουάριος, old boy και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2016
Καποτε τη γαμουσαμε με 20αρικο φυλης....και στο κρεβατι ειναι κλοουν και το θεατρο συννεφο...κατ εμε μακρυα...
14 Οκτωβρίου, 2016
Αντικρουομενη αποψη σε συγκριση με συμβουλη αλλου φιλου και εξαιρετικου συναγωνιστη ..
Επειδή εχω επεισης συνεβρεθει με το 60% των κορασιδων που αναφέρεις και εχουμε την ιδια αποψη δεν τολμω να σε αμφισβητησω
Απλα βαζω τον παραγοντα υποκειμενικοτητα ..και επιφυλασομαι για ένα test drive ..το πολύ πολύ να πετάξουμε άλλο ένα 200 ρι απ το παραθυρο ..το πρωτο η το τελευταιο χαχαχαχ
E
Excalibur
14 Οκτωβρίου, 2016
Η γκόμενα του 50 εύρου ... ανέβασε την ταρίφα ;;; Μαλακία Χμμμ;
14 Οκτωβρίου, 2016
Ε όχι και φυσικό στήθος η Νικόλ ρε φίλε. Γελάνε και οι βάρκες στο Πασαλιμάνι.
P
px75
14 Οκτωβρίου, 2016
Πρων studio κοριτσο δεν ειναι??
Απο γερμανικη αλυδιδα
14 Οκτωβρίου, 2016
Ωραία η κριτική σου φίλος αλλά και η γκόμενα δείχνει μουνάραΠροσκύνημα
14 Οκτωβρίου, 2016
Ηταν απο τα πιο μετρια γαμησια που εχω κανει οταν δουλευε στα στουντιο.Ολο κατι αεροπλανικα εκανε και κατι τουμπες.Ομορφη γυναικα βεβαια,οποτε δεν ειχα κλαψει το πενηνταρικο,αλλα 200 ευρω ειναι ανεκδοτο ρε τυποι!
14 Οκτωβρίου, 2016
Με 200-250 ευρω γαμάς κανονική πορνοστάρ και το καυχιέσαι όλη σου τη ζωή. Μεγάλο χαμόγελο
Εσύ έδωσες σε πρώην στουντιοκόριτσο αυτά τα λεφτά όταν την πηδούσαμε με 50?? Χμμμ;
Με τίποτα!! Money Mouth
14 Οκτωβρίου, 2016
Ολοι που κραζετε σιγουρα θα εχετε παρει και την Βερονικα που απο τα 70 το πηγε στα 250 χαχαχα
14 Οκτωβρίου, 2016
Ετσι είναι παιδες αν είναι καλη σε αυτό που της ζητας..τα παιρνει τα φραγκα.το θεμα είναι τη θες εσυ! μετα αν μπορει να στο δωσει,αν ναι μπραβο της,εγω εχω παει κάμποσες φορες με την λιλη από το λ.κιφισου 60 και περασα γαματα αντην πετυχενα εξω και το εκανε ακομα καλυτερα μπαβο της και θα τα αξιζε
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2