Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 107 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Βικυ ειναι μια Ρωσιδα μιλφαρα με Σλαβικο προσωπο , ξανθο μαλλι που εχει μαζεμενο , κανονικο αναστημα , μεσαιο στηθος , λευκο δερμα και παχουλο σωμα αλλα οχι αντιαισθητικο.Η τσατσα ανακοινωσε μπροστα στα πακια ελευθερο στοματικο τελειωτικο στα βυζια.Την κοπελα αν δεν κανω λαθος την εχω ξαναδει στο Φυλης 109β ισογειο.

Εδωσα ενα 10ρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Βικυ.Μιλαει καλα Ελληνικα.Απο την αρχη φαινοταν οτι υπαρχει χημεια μεταξυ μας.Η κοπελα ξαπλωσε απο πανω μου.Εγω αρχισα να χουφτωνω την ζουμερη της κωλαρα και τα βυζια της.Μετα αρχισα να βαραω την καυλωμενη μου πουτσα πανω στα μουνοχειλα της! Αυτη εδειχνε να καυλωνει και εβγαζε επιφωνηματα ενθουσιασμου! Η κοπελα με ρωτησε αν θελω ελευθερο στοματικο.Μετα την αρνητικη μου απαντηση μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Η πιπα της ειναι μετρια.Το θετικο ειναι οτι δεν εχει καθολου χρηση χεριου.Δεν μπορει ομως να κανει ντιπφροατ.Το θετικο ειναι οτι εκανε παθιασμενο καραμελωμα! Η πιπα της ειχε μεγαλη διαρκεια.Μου ειπε οτι της αρεσει να κανει πιο πολυ πιπα παρα σεξ!

Οταν σταματησε την πιπα τοτε την ξαπλωσα ανασκελα και ξεκινησαμε το σεξ στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα σε δυνατους ρυθμους και αυτη εβγαζε επιφωνηματα.Την γαμουσα και ολο το κρεβατι ετριζε! Ειχα αντοχες και θα μπορουσα να γαμαω πολυ ωρα.Ομως τα χρονικα ορια ειναι περιορισμενα στο Μεταξι.Το δεκαλεπτο πρεπει να ειχε περασει και η τσατσα φωναξε την κοπελα.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Η κοπελα εκατσε στην ακρη του κρεβατιου και εγω αρχισα να τραβαω μαλακια.Υστερα απο λιγο της πεταξα τα χυσια μου στα βυζια της.Η κοπελα σκουπιστηκε με μωρομαντηλα , ντυθηκε , με χαιρετησε και εφυγε για μπανιο.

Συνοψιζοντας , η Βικυ ειναι ενα μιλφακι που προσφερει καλες υπηρεσιες.Κανει προκαταρκτικα , καραμελωμα και η πιπα της ειναι μεγαλης διαρκειας.Η κοπελα δεν εδειξε σημαδια βιασυνης παρολο που ειχε πολυ κοσμο στο σαλονι.Η τσατσα ομως ενοχλησε.Στο κυριως σεξ συμμετεχει με αληθινα επιφωνηματα.Γενικα σεβεται τον πελατη και θελει να σε κανει να περασεις καλα.Μου ειπε οτι εχει δουλεψει πριν απο 2 χρονια στο Αχαρνων 85.Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, n.smirni76, DeanCorso και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού