Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τετάρτη μεσημέρι στις 13.15 , σήμερα βόλτα μόνο στα σπιτάκια της Κολοκυνθούς και της Μεγάλης Αλεξάνδρου μέχρι που έφτασα σε αυτόν τον οίκο. Ανέβηκα τα σκαλιά η υπηρεσία με υποδέχτηκε και μου είπε ότι θα πρέπει να περιμένω γιατί η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο . Περίμενα αρκετά και ρώτησα την υπηρεσία ποια κοπέλα δουλεύει διότι δεν είχα πολύ ακόμα χρόνο στην διάθεση μου . Με ρώτησε ποιες κοπέλες ξέρεις από εδώ , της απάντησα την Βικτόρια , την Μαρία την Βίκυ κλπ , αααα περίμενε τότε έχω καινούργια κοπέλα , πώς την λένε ρώτησα , αχ αγόρι μου περίμενε μμμ Παλιέτα , πώς ρώτησα ξανά , γελώντας η υπηρεσία επανέλαβε Παλιέτα και συνέχισε λέγοντας άστα δύο μέρες έκανα να συνηθίσω το όνομα της...χάθηκε να την λένε Βικτόρια ή Ειρήνη...
Μετά από λίγο βγήκε από το δωμάτιο μία ξανθιά μίλφ γύρω στα 42-44 , καλλίγραμμα πόδια κανονικό σώμα λίγο κοιλίτσα 2άρι βυζί και μαλλί στο ύψος των ώμων . Πολύ αεράτο σαλονάρισμα μου έκανε κλικ και είπα να περάσω να την δοκιμάσω.
Πλήρωσα την υπηρεσία και πέρασα στο δωμάτιο , κλείνοντας την πόρτα πίσω της μου είπε ότι θα περάσω καλά θα το δεις... Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα . Μετά από κάποια λεπτά ήρθε η κοπέλα στο δωμάτιο . Παλιέτα είπε με τραγουδιστή προφορά Ουκρανία συνέχισε , πήγα να της μιλήσω αγγλικά αλλά δεν μιλάει , ούτε ελληνικά μιλάει παρά ελάχιστες λέξεις , πρέπει να έχει ζήσει ή δουλέψει στην Ιταλία για χρόνια γιατί ότι αυθόρμητα όταν μιλούσε δεν χρησιμοποιούσε ουκρανικά ή ρωσικά αλλά Ιταλικά και μάλιστα με προφορά. Φορούσε ένα μαύρο κομπινεζόν το κατέβασε και μου “πρόσφερε ” τα βυζιά της για γλείψιμο , άρχισα να γλύφω τα βυζιά της και αρχίσαμε να φιλιόμαστε , φιλιόμασταν αλλά χωρίς γλώσσα , πήγα να τρίψω το μουνάκι της αλλά μου έδειξε ότι μπορώ αλλά όχι δάχτυλα μέσα σε αυτό.
Μου είπε να ξαπλώσω ανέβηκε από πάνω μου με φιλούσε στον λαιμό και στους ωμούς ενώ στην συνέχεια κατέβηκε πιο κάτω , έτριβε τα βυζιά της στον πούτσο μου για αρκετή ώρα μέχρι που ήρθα σχεδόν σε πλήρη στύση , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της πολύ καλή βαθιά και υγρή , έκανε πέρασμα και από αρχίδια , όσο με έγλυφε της χάιδευα τους ώμους και τον αυχένα , σταμάτησε και με ευχαρίστησε λέγοντας ότι είναι ωραίο μασάζ.... συνέχισε την πίπα , τον έβαζε όλο στο στόμα της και τον κρατούσε μέσα της μέχρι να ξαναχρειαστεί να ανασάνει , άλλοτε τον έγλυφε αργά άλλοτε πιο γρήγορα , όσο ρουφούσε τον πούτσο χάιδευε με το χέρι της τα μπαλάκια μου , την σταμάτησα για να μην χύσω.
Την έβαλα να ξαπλώσει ανάσκελα , έσκυψα ανάμεσα στα πόδια της και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της το οποίο ήταν πεντακάθαρο και “μυρωδάτο” συνέχισα για αρκετή ώρα μίας και έδειξε να της αρέσει ενώ κάτι ψιθύριζε στα ιταλικά. Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση με αυτήν ανάσκελα , βρήκαμε καλό ρυθμό , μου τράβηξε το κεφάλι για να με φιλήσει , φιλιόμασταν αλλά πάλι χωρίς γλώσσα ...αλλαγή στάσης , την έστησα στα τέσσερα , καλή στάση σώματος όσο την γαμούσα με το χέρι της έπαιζε το μουνάκι της . Σταμάτησα βγήκα από μέσα της αφαίρεσα το προφυλακτικό και της έδειξα να τον πάρει στο στόμα , γύρισε έσκυψε και άρχισε με μανία να με ρουφάει , τώρα χρησιμοποιούσε και χέρι , τα πρώτα τα πήρε στο στόμα ενώ τα υπόλοιπα άνοιξε τα χείλη της και έτρεχαν στο πηγούνι της , συνέχισε να με γλύφει μέχρι που με στράγγιξε....
Σηκώθηκε να πλυθεί , σηκώθηκα να πάω και εγώ να πλυθώ αλλά μου είπε να μην πλησιάσω τον νιπτήρα , είχε γαμίσει νερά κάτω ο χώρος και μου έδειξε να μην πατήσω , πήρε χαρτί ήρθε μου σκούπισε τον πούτσο και στην συνέχεια πήρε από τα μωρομάντιλα της και με καθάρισε σχολαστικά . Μου έδωσε δύο πεταχτά φιλιά και έφυγε για το επόμενο δωμάτιο.
Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από δεκαπέντε λεπτά , μιλφάκι με πολύ καλή διάθεση , καθαρή ευγενική και χωρίς να βιάζεται , πολύ καλή κατάθεση και μάλιστα μόλις με ένα δεκαρικάκι. Θα τιμηθεί πάλι με την πρώτη ευκαιρία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Παλιέτα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.700
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού