Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Τρίτης πρός Τετάρτη στις 01.35 .Μετά από βόλτα σε διάφορα σημεία της πιάτσας βρέθηκα στον οίκο. Η υπηρεσία είπε ότι έχει την Χριστίνα και το πρόγραμμα της τα πάντα εκτός κώλου. Την έχω πετύχει δύο φορές σε απογευματινή τσάρκα να δουλεύει μαζί με την Ειρήνη αλλά δεν την θυμόμουν καλά και περίμενα να την δω μίας και βρισκόταν στο δωμάτιο.
Μετά από λίγο βγήκε από το δωμάτιο. Κοκκινομάλλα κοντούλα λεπτή φοράει γυαλάκια , έχει 2.5 άρι βυζί ένα τατού και έχει πολλές φακίδες στην πλάτη.
Είπα να την δοκιμάσω έτσι πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο. Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα ,ήρθε στο δωμάτιο με πάρα πολύ καλή διάθεση σε ερώτηση μου είπε ότι είναι από Αλβανία και ότι είναι 24 ετών . Μιλάει και καταλαβαίνει ελληνικά άλλα όχι όλα και όχι καλά.
Έβγαλε το σουτιέν της , την πλησίασα και άρχισα να γλύφω και να χουφτώνω τα βυζιά της ενώ αρχίσαμε και να φιλιόμαστε. Την “πέταξα ”στο κρεβάτι μπρούμητα και της έβγαλα την φουστίτσα που φορούσε , της άνοιξα τα κωλομέρια και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της, Όμορφος καλό αυτό έλεγε συνέχεια ... Ξάπλωσα με την σειρά μου , ανέβηκε από πάνω μου και για αρκετή ώρα πιπίλαγε της ρόγες μου , κατέβηκε πιο κάτω ανάμεσα στα πόδια μου ξάπλωσε μπρούμητα και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , πίπα καλή βαθιά , άλλοτε έπιανε τον πούτσο μου με τα δύο της χέρια και με την γλώσσα της τον έγλυφε σαν παγωτό και άλλοτε της πίεζα το κεφάλι και τον εξαφάνιζε στο λαρύγγι της. Γενικά στην πίπα ότι της έδειχνα έκανε .
Αφού με καθάρισε με μωρομάντιλο μου πέρασε το προφυλακτικό , πρώτη στάση την ανέβασα από πάνω , αρχικά κουνιόταν από μόνη της πάνω στο καυλί μου αλλά στην συνέχεια ανέλαβα δράση εγώ , την ανεβοκατέβαζα πάνω στον πούτσο μου , όση ώρα την γαμούσα της είχα βάλει κωλοδάχτυλο το οποίο δέχτηκε αδιαμαρτύρητα , σε ερώτηση μου πάντως είπε ότι δεν δίνει κώλο(ούτε ανακοινώνεται έτσι κι αλλιώς), αλλαγή στάσης , σηκώθηκα όρθιος και την πήρα μαζί μου και την γάμισα στα όρθια για λίγη ώρα , όταν ένιωσα ότι έρχεται η ώρα να τελειώσω της είπα να χύσω στα βυζιά της μίας και στο στόμα δεν ήθελε. Την τοποθέτησα στο κρεβάτι , έβγαλα το προφυλακτικό πήγα από το πλάι της και της είπα να μου τον παίξει , με το ένα χέρι της μου τον έπαιζε και με το άλλο είχε καλύψει το πρόσωπο της για να μην την βρουν τα “σκάγια”, ύστερα από λίγο τελείωσα στα βυζιά της.
Σηκώθηκα της έδωσα χαρτί να σκουπιστεί ενώ στην συνέχεια σηκώθηκε και πλύθηκε στον νιπτήρα . Ντύθηκε και περίμενε να πλυθώ , όσο ντυνόμουν μου άρχισε της ερωτήσεις αν είμαι Έλληνας , αν είμαι παντρεμένος και αν μου αρέσει.... Χαμογέλασα , με πλησίασε με αγκάλιασε μου έδωσε δύο φιλιά και έφυγε.
Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 13 λεπτά και γενικά ήταν μια καλή κατάθεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.647
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού