Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη σημερα στην ομορφη Θεσσαλονικη και μιας και ειχα λιγο ελευθερο χρονο αλλα και πολλες καυλες περασα μια βολτα απο την περιοχη.Εκανα μια βολτα με το αυτοκινητο για να κοψω κινηση και ειπα να ξεκινησω απο την Λουιζα την οποια δεν ηξερα απλα ετυχε να ειναι το πρωτο σπιτι που επισκεφτηκα.Χτυπαω το κουδουνι και ανοιγη η πορτα και εμφανιζεται το μωρο με τις βυζαρες της φατσα φορα ενα απιστευτο χαμογελο στα χειλη αλλα αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν το γλυκο προσωπο της και οι ΜΑΤΑΡΕΣ της.Αφου μου ειπε τα προγραμματα αποφασισα να παρω το απλο με 30 ευρω.
Με οδηγησε στο κρεβατι και αφου ειπε μερικες ομορφες κουβεβτες και εκανε μαλιστα και λιγο χαβαλε με αφησε μονο για να ετοιμαστο.Περιπου πεντε λεπτα μετα ανοιγη η πορτα και μπηκε μεσα το μωρο με τρελη διαθεση και καυλολογα.Ερχεται απο πανω μου και αφου εχωσε τον παχτη αναμεσα στις βυζαρες της την γυρναω για να αρχισω το γλειψιμο που ειναι και η αδυναμια μου.Το μουνακι τς ηταν πεντακαθαρο και επεσα με τα μουτρα στην δουλεια αλλα και γενικα η Λουιζα μοσχομυριζε.Οταν εχω μπροστα μου ενα τοσο ωραιο μουνακι δεν κρατιεμαι και εγλειφα ασταματητα μεχρι που το μωρο εχυσε χαμογελοντας και αναστεναζοντας αλλα και παλι δεν μπορουσα να σταματησω και συνεχισα το γλειψιμο.Μου περασε προφυλακτικο και αμεσως ξαπλωσε στο κρεβατι.Μπηκα μεσα της και λογο αποχης το τελευταιο διαστημα απο το αθλημα το πηγα λιγο λαου λαου για να μην τελειωσω αμεσως.η Λουιζα μου ελεγε ομορφα καυλολογα ενω σιγα σιγα ανεβαζα και τον ρυθμο μου.Στην συνεχεια ανεβηκε απο πανω μου οπου εκανε ενα υπεροχο κουνημα και τελος γυρισε στα τεσσερα εκει οπου η θεα ηταν ολα τα λεφτα.Σε αυτην την σταση ηρθε και το τελος και μπορω να πω πως περασα μαζι της ενα πολυ ωραιο τεταρτο.Σε καμια περοπτωση δεν εδειξε σημαδια βιασυνης ουτε δυσανασχετησε και τιμησε μεχρι και το τελευταιο ευρω.Σιγουρα θα την ξαναπροτιμησω μολις ο δρομος μου με βγαλει Θεσσαλονικη.
Ελπιζω να βοηθησα ολους τους φιλους με αυτην την κριτικη.Καλα να περνατε σε οτι κανετε!
Υ.Γ Τα νουμερα στην βαθμολογια ειναι τα ανωτερα πουμου επιτρεπει το συστημα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 13, 2016
Όνομα κοπέλας
Λουίζα
Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
85
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Geokoro

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού