Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0

γράφω την κριτική κάπως ετεροχρονισμένα και προσπαθώ να ανασύρω απο την μνήμη μου τα εφήμερα στίγματα της ηδονιστικής επαφής στην άμμο του μυαλου μου πριν ένα απαλό αεράκι τα χαλάσει ...
...θυμάμαι είχα αρκετή δυσφορία απο τις ηλίθιες κοινωνικές μου υποχρεώσεις και έτσι βρέθηκα να φιλοσοφώ νοερά μόνος μου σε μεταξενια καφετέρια και μέχρι η εγκεφαλική διέγερση να σέρνει το σαρκίο μου ανήσυχα στα μεταξένια στενά ...ξαφνικά αντίκρυσα ένα ώριμο ξανθο θήλεο με όμορφες μαστικές καμπυλότητες να αναδύονται απο τα διάφανα ενδύματά της ...και έτσι πονταρα ένα ροζ χαρτάκι στην αίσια κατάληξη μιας παράτριψης με το σώμα της ...
...μονο η οπτική διέγερση απο τις μαστικές της καμπυλοτητες ενισχυμένη με διάφορες φαντασιακές σκηνές ήταν αρκετά για να αιματώσουν τα βολβοσηραγγώδη μου σωμάτια όπου σε συνδυασμο με την πεολειχία της καγκέλωσαν το πεοεντέριο μου το οποιο χώθηκε στον κολπο της εκ των όπισθεν και μετά απο μερικές πεοκολπικές παρατρίψεις απέκρινα το υγρό ...
...δεν ήταν πολύ δεκτική σε λειχίες και δεν μιλούσε γρη ελληνικά ή αγγλικά αλλά για να φύγουν τα "χοντρά" νομιζω ότι είναι επαρκής ...
...το συνουσιοπιοειδές σχημάτισε μέσα μου διάφορες σκέψεις (τις οποιες θα αναρτήσω σε άλλα θρεντ) και συνέχισα την ηδονιστική βραδιά μου σε άλλα πιο γνώριμα γυναικεια σώματα ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 16, 2010
Όνομα κοπέλας
Λίζα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, amjik και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2016
Συγχαρητήρια άρχοντα που άνοιξες το Κολωνού 45...ελπίζω να φέρει και κανένα πιπίνι για μας τους πιπινολάτρες Ναι!
Οσο για τα "χοντρά" που λες, μου αρέσει ότι δεν τα χαραμίζεις στα γνώριμα γυναικεία σώματα... Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1