Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έτσι μπορώ να περιγράψω τη συνάντηση την Άννα, μια γλυκιά ψηλή κοπέλα. Ύστερα από εύκολη επικοινωνία με την κοπέλα για το κλείσιμο του ραντεβού, έφτασε στην ώρα της στο ξενοδοχείο.
Με το που άνοιξα την πόρτα του δωματίου, το χαμόγελό της με έκανε να αισθανθώ ότι είμουν σπίτι μου και έμπαινε μέσα η κοπέλα μου. Αγκαλίτσα, φιλάκι και κουβεντούλα ήταν η αρχή.
Αυτό που ακολούθησε ήταν μια τρομερά gfe κατάσταση που θα θυμάμαι για καιρό. Ντουζ μαζί, φιλιά, γλυψίματα,περιποίηση όοοολης της επίμαχης περιοχής, στάση έτσι, στάση αλλιώς, πάνω, κάτω, όλα τα είχε ο μπαξές. Δεν είπε πουθενά όχι (εκτός από το anal που το ήξερα) και μου άφησε την αίσθηση ότι η ευχαρίστηση ήταν αμοιβαία. Το ραντεβού το είχα κανονίσει με την Άννα για μιάμιση ώρα ώστε να μπορέσω να τραβήξω τους δύο γύρους στο έπακρο.
Στο θέμα της καθαριότητας θα πρέπει να τονίσω ότι : ντουζ με δικό της κρεμοσάπουνο, πλύσιμο στόμα με οδοντόκρεμα και listerine στην αρχή, στο ημίχρονο και στο τέλος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 05, 2016
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
214
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, kikirikou69(1), muffer35 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2016
Το πλύσιμο στόμα με οδοντοόβουρτσα πριν το σεξ δεν είναι καλή ιδέα... Ανοίγει τους πόρους και προκαλεί μικροτραυματισμούς με αποτέλεσμα να είναι πιο εύκολη η μετάδοση ασθενειών, ειδικά αν έχεις ευαισθητα ούλα που ματώνουν. Lιsterine ναι.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1