Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 42 10
Call-Girls 111357
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Έλλη την είχα συναντήσει πριν αρκετά χρόνια και είχα περάσει πολύ καλα. Έκτοτε για την εμφάνιση της περίμενα να είναι υποδεέστερη λογο του αμείλικτου χρόνου, οχι όμως και για τις υπηρεσίες sex που παρέχει κυρίως σε επίπεδο GFE. Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα αυτή την φορά ύστερα από πολλά άκυρα σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας.

Χαζεύοντας κάτι πορνιδια στην τηλεόραση ακούω κάτι ήχους από τακούνια να πλησιάζουν σιγά σιγα, κατάλαβα ότι η ώρα είχε έρθει. Με το που ανοίγω την πόρτα του ξενοδοχείου αντίκρισα αυτή την κοπέλα που περίμενα. Χαμογελαστή, γεμάτη κέφι, χωρίς ουσιώδης διάφορες στο πρόσωπο της, θυμίζω, σλαβικά χαρακτηριστικά, σαρκωδη χείλη μαύρα μάτια, ύψος 1,70περίπου. Είπαμε κάτι μαλακιες στην αρχή και έπειτα την έφερα κοντά μου. Την φιλαγα με πάθος και άρχιζα να την γδύνω μπροστά στον καθρέφτη. Δεν το περίμενα, αλλά το κορμί της για την ηλικία της είναι πολύ ωραίο, σοκολατενιο, με βελούδινη υφή. Τα στήθη της φτιαχτα 3άρια με μεγάλες ρόγες, που θα ήθελα να είναι πιο σφιχτά στην υφή. Έπεσε στα γόνατα και κοιτάζοντας με στα μάτια αρχίζοντας με μεγάλη δεξιοτεχνία περιποίηση με την γλώσσα της στο μόριο μου απογιωνοντας με. Αρχικά ακολούθησε ρυθμός GFE με την Έλλη να έχει παθητικό κυρίως ρόλο στη συνουσία και να μας ακούει όλος ο όροφος. Αργότερα ο ρυθμός άλλαξε με πιο έντονο sex που δεν μου αρνήθηκε να την πηδαω στην πολυθρόνα του ξενοδοχείου με την Έλλη να παίρνει τον έλεγχο παίζοντας ροντέο και κοιτάζοντας μπροστά στον καθρέφτη.
Με λίγα λόγια για την Έλλη μπορώ να πω ότι απευθύνεται για αυτούς που ψάχνουν μιλφ με εμφάνιση σαφώς άνω του μέσου όρου, με υπηρεσίες GFE, και προσιτή τιμή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
182
Likes:
18.347
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maniouel, LanciaRallye037, mad_max και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2016
σου ευχομαι μεσα απο τα βαθη της γαληνιας ψυχης μου να βρεις τη γαληνη που χρειαζεσαι...προσευχομαι για σενα να παιρνεις σαφη καθοδηγηση και να βοηθηθεις ετσι ωστε να δημιουργηθουν οι περιστασεις να γνωρισεις και εσυ την αδελφη ψυχη σου, γιατι εχεις παρει τον κατηφορο...το δρομο της αμαρτιας...
Z
zadren
13 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε ευχαριστώ Δέσποτα για τα τις συμβουλές και υποδείξεις σου στο πρόσωπο μου. Ο δρόμος που διάλεξα πράγματι είναι δύσκολος και ανηφορικός, Ναι το παραδέχομαι. Ήδη μετά Την αμαρτωλή συνουσία ακολουθώ πρόγραμμα εξαγνισμού, διαλογισμού, μετανοίας για να μην καταντήσω ρεμάλι της Φωκίωνος Νέγρη
Τα λόγια σου θα είναι πάντα για μένα Δέσποτα σωτηρία, σε ευχαριστώ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2