Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είχα καυλες και επισκεφθηκα τα γνωστά μπουρδελοσοκακια τις σαπιας αθηνας..πήγα διαβασμενος μπήκα στο ίδρυμα και η τσατσα μου παρουσίασε το εν λόγω πουτανακι...εσκυψα για να τ δω..αυτή χαμογελαστή μου χαϊδεύε τα αχαμνα... ήταν η Εμιλυ ένα κοντό κοριτσάκι αδύνατο με ανοιχτά μάτια και μικρό λαχταριστο κλαράκι.. πέρασα στο δωμάτιο ..μετά τις συστάσεις μου ξεκίνησε ακαποτη πίπα..την γύρισα σε 69 τις εγλυψα τ μικρό μουνακι.υστερα από πάνω και στα τέσσερα...εκεί τα είδα όλα..ενιωσα λες και γαμαω ανήλικο γυμνασίου..μικρόό κολαρακο και στενό αιδιο.εισαι ψηλός αναφώνησε κοπέλα..μιας και προσπαθούσε να βολευτειμ.γλωσσοφιλα σε μένα αποφύγετε.. εχυσα δυνατά στο στενό μουνακι της.. ξεχνώντας ότι αργότερα θα έπρεπε να γαμησω και την γκομενα μ στα πλαίσια της σχεσιακής υποχρεώσεις..αλλά δεν με ενιαξε..ενιωσα σαν το πρεζόνι που παίρνει την δόση του,για μένα ήταν το μικρό κορμακι της εμιλυς..σχετικά είναι μέτρια με σημάδια φιλοτημη προσπαθείας αλλά και καποιαςνβιασυνης και βαρεμαρας ταυτόχρονα..μπορεί κάποιος να βρει και καλύτερη αν ψάξει..αλλά σίγουρα όχι κερνώντας ελλεεινηδες στα ίδια χρήματα τουλάχιστον

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2016
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
Mounokolotripidogliftis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
2.316
Πόντοι:
2.405
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού