Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι , μετά από βόλτα στην Διδύμου και επιλεκτικά σε σπιτάκια της Φυλής και της Φωκαίας κατέληξα εδώ για να δω τις δυο καινούργιες παρουσίες. Ανέβηκα τα σκαλιά η υπηρεσία με ενημέρωσε ότι δουλεύουν δύο καινούργια κουκλιά... τα οποία κάνουν το ίδιο πρόγραμμα.

Πρώτη στο σαλόνι εμφανίστηκε η Μελίσσα , ξανθιά παχουλή με 3.5άρια βυζιά , πολύ αεράτη στο σαλονάρισμα την έπεσε τόσο σε εμένα όσο και σε άλλο πελάτη , δεύτερη βγήκε η Βανέσα , μελαχρινή μαυριδερή με ωραίο κανονικό κορμί και υπέροχα 3άρια βυζιά , έχει και 3-4 μικρά τατού (το ένα μια άγκυρα)αυτής το σαλονάρισμα ήταν στατικό...

Το σκέφτηκα λίγο και τελικά επέλεξα να περάσω να δοκιμάσω την Βανέσα μίας και ήταν πιο πολύ στα γούστα μου. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , η υπηρεσία με ψιλοπίεσε λίγο γιατί με ξέρει από αλλού ότι παίρνω κοπέλες σε παρτούζα να πάρω και αυτές παρτούζα αλλά τις είπα ότι θέλω να τις δοκιμάσω μία μία.. Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα.

Μετά από μερικά λεπτά ήρθε η Βανέσα στο δωμάτιο , μιλάει και καταλαβαίνει ελληνικά , είπε ότι είναι από την Βουλγαρία 20 ετών. Την πλησίασα χούφτωσα τα κωλομέρια της και φίλησα τα βυζιά της. Στην συνέχεια χούφτωσα τα βυζιά της και της είπα ότι είναι υπέροχα και αυτή κοκκίνησε.

Της έβγαλα το εσώρουχο και την έστησα στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού , έσκυψα από πίσω της και ξεκίνησα να γλύφω τις τρυπούλες της για αρκετή ώρα , μετά ξάπλωσα να δώ τι θα κάνει. Αφού με φίλησε λίγο στο στήθος ξάπλωσε με το κεφάλι της στο ύψος του πούτσου μου και τον πήρε στο στόμα χωρίς να χρησιμοποιεί καθόλου χέρια , καλή πίπα ενώ ήταν δεκτική τόσο και στο mouth fuck όσο και στα χτυπήματα σε χείλη και μάγουλα , πίπα έκανε για πολύ ώρα τόσο που είχα την αίσθηση ότι άμα δεν της πω να σταματήσει δεν θα σταμάταγε....

Της είπα ότι ήρθε ώρα για σεξ , μου πέρασε το προφυλακτικό και ξάπλωσε ανάσκελα , πήρε το μπουκαλάκι με το τζελ και έβαλε τόσο στον πούτσο μου όσο και στο μουνί της , σε αυτή την στάση είχε λίγο λυγισμένα τα πόδια της και κρατούσε πολύ αντίσταση , δεν μπορούσα να γαμίσω , έμπαινε μόνο ο μισός πούτσος στο μουνί της , της είπα ότι δεν μπορώ έτσι να αλλάξουμε στάση , στήθηκε στα τέσσερα , αρχικά με το σώμα της να καμπουριάζει όπου πάλι δεν άφηνε να γαμίσω όπως πρέπει ενώ στην συνέχεια όταν της έφτιαξα την στάση του σώματος της τραβιόταν προς τα μπρος , σταμάτησα και της είπα ότι έτσι δεν θα βγάλουμε άκρη , τελικά στήθηκε καλά χωρίς να “κλέβει” , τώρα μάλιστα ευχαριστήθηκα γαμισι με αυτή να αναστενάζει ασταμάτητα , σταμάτησα και της είπα να τελειώσω στα βυζιά .Γύρισε και ξάπλωσε , έβγαλα το προφυλακτικό , έπαιζε τον πούτσο μου κοντά στα βυζιά της , την σταμάτησα και της τον έβαλα στο στόμα όπου με ρούφηξε αλλά ήταν και σε εγρήγορση μην χύσω σε αυτό , στην συνέχεια τώρα παίζοντας τον πούτσο μου εγώ τελείωσα στα βυζιά της, με παρακάλεσε να της δώσω μωρομάντιλα , σκουπίστηκε στην συνέχεια πλύθηκε και στον νιπτήρα φόρεσε το εσώρουχο της με χαιρέτησε και έφυγε.

Στο δωμάτιο έκατσα λίγο κάτω από 20 λεπτά , ωραίο κορμί καλή πίπα αλλά στο γαμίσι ή φοβισμένη ή δασκαλεμένη...πάντως όταν αφέθηκε ήταν καλά . Η γενική εντύπωση άνω του μετρίου , πιστεύω αν λυθεί θα είναι ακόμα καλύτερη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2016
Όνομα κοπέλας
Βανέσα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.796
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού