Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 322838
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Ρούλα την γνώρισα τον περασμένο χειμώνα...Όμορφη μιλφ γυναίκα με όλα τα προσόντα να την κάνουν πορνοσταρ...Αφού έφτασα στο ίδρυμα την επέλεξα κατευθείαν και πέρασα δωμάτιο...Ήρθε με κάτι ροζ, πολύ σέξυ εσώρουχα σκέτη καύλα ήταν...Αφαίρεσε τη ρόμπα της και ξεκινήσαμε ένα πολύ καλό μασάζ με καλή τεχνική...Ακολούθησε χαλαρωτικό προς το τέλος και μετά έναρξη προκαταρκτικών με τη Ρούλα να μου γλέιφει τα αυτιά...Γύρισα απ'την άλλη και ξεκινήσαμε τα πεταχτά φιλιά...Πολύ έντονη συμμετοχή από μέρους της με αναστεναγμούς....Πέρασμα καπότας και έναρξη του στοματικού...Πολύ καλό με όμορφες κινήσεις της γλώσσας και καραμέλωμα στα @@@κια...Σεξ τώρα,πρώτη στάση με τη Ρούλα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς...Αλλαγή για πισωκολλητό και στη συνέχεια ιεραποστολικό όπου και κατέθεσα...!

Κάθισε δίπλα μου μιλήσαμε για λίγο και με συνόδεψε μέχρι την εξώπορτα...Πραγματικά μία πολύ καλή εμπειρία μαζί της όπως και την πρώτη φορά...Πιστεύω πως αξίζει κάποιος που δεν την γνωρίζει να την επισκεφτεί...

Αυτά για την πρόσφατη επίσκεψή μου στη Ρούλα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ρούλα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού