Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 45 10
Ξενοδοχεία 66517
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Χώρος (γενικά)
 
4.0
Καθαριότητα
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Στο hotel αυτό είχα να πάω από τα μέσα της δεκαετίας του 90'. Τότε που μάζευα κάτι τελειωμένα πορνίδια από Σίνα, Σκουφά κλπ. Αν θυμάμαι καλά 1.000 δραχμές πλήρωνα και δίναν 2 νεράκια δωρεάν..ΚουλΚουλ
Το επισκέφτηκα λοιπόν ένα βραδάκι πριν λίγο καιρό (ημερομηνία ενδεικτική) με ένα βιζιτάκι και είδα ότι δεν έχουν αλλάξει και πολλά από τη τελευταία φορά που είχα πάει....
Στα δωμάτια ακόμα δεν έχουν βάλει τουαλέτα. Αυτό δεν παίζει πια με τίποτα και από μόνο του είναι λόγος για να μην ξαναπάω ποτέ.
Δεν υπάρχει καμία ηχομόνωση και ειδικά στο ισόγειο ψιθυρίζεις και ακούγεσε μέχρι την εξώπορτα.
Οι χώροι πολύ μπουντρούμια και τουλάχιστον στο δωμάτιο που πήγα εγώ έψαχνα μία ώρα να βρω το παράθυρο το οποίο όταν το βρήκα δεν έπαιζε να το ανοίξω γιατί ήταν δίπλα στο πεζοδρόμιο....
Από καθαριότητα οκ μου φάνηκε αν και όλα αυτά τα σατινέ/πολυεστερικά σκεπάσματα και μαξιλάρια δεν ξέρω κάθε πότε τα καθαρίζουν...
Επίσης περίμενα αρκετή ώρα για το δωμάτιο το οποίο δεν λέει καθόλου (γι΄αυτό και το 5 στην διακριτικότητα)...
Πριν 20 χρόνια το θεωρούσαμε καλό αλλά σήμερα υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές με τα ίδια χρήματα
rozkrotalias
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
157
Likes:
1.000
Πόντοι:
5.355
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Konyboy73-

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2016
Σε αυτο το δωματιο που πριγραφεις σε βαζουν αμα πας με καμμια πρεζου ή καμμια μαυρη.Αιρκοντισιον γιοκ; δε σου δωσανε το τηλεκοντρολ?Ποσα πληρωσες αληθεια;Για πες κανα αλλο στο κεντρο,να 'χουμε υποψιν
11 Οκτωβρίου, 2016
και aircondition είχε και τηλεκοντρόλ και απ΄όλα. απλά είναι μπουτρούμια όλα τα δωμάτια. €20
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2