Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Αφροδιτη ηθελα να την συναντησω απο καιρο, την εβλεπα που εγραφε στο φορουμ και μου ειχε κινηση την περιεργια. Οταν ανοιξε προφιλ για κριτικες και επεφταν βροχη τις διαβασα και προσωρινα ανεβαλα την συναντηση.
Χθες μην εχοντας τι να κανω παρακολουθουσα το φορουμ και διαβασα ενα μηνυμα της που απαντουσε στη Βανιτη (βραδυνη λιγουρα) και τοτε ειπα κοπελα μου μολις κερδισες ενα 80αρι.
Παιρνω τηλεφωνο και κανονιζω ραντεβου, αφου εγινε η συνεννοηση και καθοριστηκε η ωρα κτλ. μπηκα πλεων στην αναμονη της αφιξης της. Αυτο που αντικρισα ουτε με ενθουσιασε αλλα ουτε και με απογοητευσε. Η Αφροδιτη ειναι μια γυναικα στο τελος της 4της δεκατιας της ζωης της, περιπου 1,68-1,70 υψος, εχει τα πιασιματακια της (οχι χοντρη) και λιγο κοιλιτσα, προσωπο μετριο που στον αγωνα ομως παιρνει καποιες εκφρασεις καυλας μαζι με καποια προστυχολογα ελαφρα που σε φτιαχνει, το σωμα παρα την ηλικια ειναι σφιχτο και καλο στην αφη, απο βυζι δυαρι ελαφρως πεσμενο με πολυ καλη ρογα. συνοψιζοντας την περιγραφη της θα πω οτι ειναι σαν μια γειτονισα που δεν της πολυδινεις σημασια αλλα που και που τη βλεπεις λιγο καλυτερα και λες της των σφυριζα εναν.

Το φορτε της Αφροδιτης ειναι η υπηρεσιες της και ιδιος η πιπα της βαθια με σαλιο και περιποιηση ολης της περιοχης, το μονιμο χαμογελο που ειχε σε ολη τη διαρκεια της συναντησης και οτι ειναι μια εξυπνη γυναικα και μπορεις να κανεις μια ωραια συζητηση περνωντας μια ομορφη ωρα.
Ο αγωνας ειχε δυο γυρους με πολυ καλη συμετοχη δικη της χωρις οχι και μη για οτιδηποτε ζητησεις η αληθεια ειναι οτι δεν ζητησα και τιποτε περιεργο αλλα η εντυπωση που μου εδωσε ειναι οτι δυσκολα θα αρνηθει κατι, γλωσσοφιλα με παθος και ολες η τρυπες διαθεσιμες οπως ειπε και ο Φακιρης Καπέλο Ακομη να πω οτι ηταν πεντακαθαρη και δεν υπηρχε καμια δυσοσμια.

ΥΓ το ισως που εβαλα κλεινει προς το ναι, απλα κυνηγω περισσοτερο πιπινια με βυζαρες

Αυτα απο μενα συναθλητες να περνατε καλα και καλα βολια σε ολους Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 08, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
453
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, fouxter, kikirikou69(1) και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Οκτωβρίου, 2016
Εύγε συνάδελφε! Η Αφροδίτη, επίσης, είναι από τις ελάχιστες εργαζόμενες που συμμετέχουν ενεργά στο φόρουμ
και δεν φροντίζει μόνο για τα "του οίκου της". Μου έχει κάνει κι εμένα θετικότατη εντύπωση! Εξαιρετική κυρία! Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1