Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 16 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα παίδες.Βλέποντας τον αγώνα χθές της Εθνικής μας στο ποδόσφαιρο,βλέποντας τον Μήτρογλου και τον Μάνταλο να σκοράρουν,αποφάσισα να βάλω κι εγώ γκόλ.Διαφορετικό βέβαια.Έτσι ντύθηκα και βρέθηκα στους οίκους ανοχής του Αγ.Ιωάννη.Στην τσάρκα μου μπήκα στον 3ο οίκο.Εκεί ο τσάτσος που μου φάνηκε λίγο περίεργος μου παρουσίασε ένα 18χρονο πιπινάκι την Μπιάνκα.Κοντούλα με ωραίο κωλαράκι και βυζάκι ούτε μεγάλο,ούτε μικρό.Αποφασίζω να καταβάλλω το πορνοπαράβολο των 30 ευρώ και μπήκα μέσα στα ενδότερα.Μόλις μπήκε το μωρό άρχισε να με γλωσσοφιλιάζει με δικιά της πρωτοβουλία(δεν είμαι φάν των γλωσσοφίλων)χωρίς να τα τσιγκουνεύεται(μάλλον εδώ με είδε πολύ καθαρό και παρφουμαριζμένο σημαντική η ατομική καθαριότητα στους οίκους ανοχής παίδες δίνει points).Μετά ακολουθεί μιά συμπαθητική πίπα,με αρχιδογλείψιμο κατόπιν παρότρυνσής μου.Πάμε τώρα στο κυρίως πιάτο με πρώτη τη στάση "Πάνος Καμμένος"(στα 4 δηλαδή) όπου κράτησα εντυπωσιακά καλά,τόσο πολύ που άρχισα να ιδρώνω.Επειδή δεν με έβλεπα να τελειώνω ήρθε από πάνω μου,όπου κι εκεί με γλωσσοφίλιαζε και μετά από λίγο παρέδωσα σπέρμα και πνεύμα.Αποχώρησα με ένα χαμόγελο όπως ο Τσίπρας.Ο εν λόγω οίκος έχει πολύ κινητικότητα αφού πρίν από μένα ήταν άλλος και μετά από μένα ακολούθησε άλλος.Καλό χειμώνα και καλά πηδήματα.Υ.Γ Το 10 το έβαλα στο πάρκινγκ γιατί πήγα με τα πόδια.Υ.Γ.2 Η βαθμολογία ήταν η ανώτερη δυνατή του συστήματος.Υ.Γ.3 Η δική μου εμπειρία δεν σημαίνει απαραίτητα πώς θα είναι καλή για οποιονδήποτε άλλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2016
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Υπηρεσίες
MaximTsigalko13
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
266
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, ROMANIAN KILLER, makhswrx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού