Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
(Την κριτική αυτή την έστειλα και την Κυριακή αλλά άγνωστο γιατί δεν εμφανίστηκε).



Σαββατιάτικη βόλτα λοιπόν στη Φυλής (απόγευμα), και πετυχαίνω μια παλιά γνώριμη, τη γνωστή Χριστίνα που δούλευε εδώ όλη την περασμένη χρονιά. Καθώς έχω πολύ καλές αναμνήσεις από το μωράκι λέω ας περάσω. Λοιπόν η κοπέλα μόλις ήρθε στο δωμάτιο έκανε σα τρελλή που με είδε, με πλάκωσε στα φιλιά, άρχισε τα γνωστά της πρόστυχα. Όπως είπε όσο καιρό ήταν στην πατρίδα της της έλειψε η πού..ααα!(έτσι μακρόσυρτα το είπε!) Δεν έχει γκόμενο γιατί δεν τα γουστάρει αυτά και ήρθε διψασμένη). Δεν θα περιγράψω το τι έγινε στη συνέχεια καθώς οι προηγούμενοι συναγωνιστές έχουν αναλύσει το θέμα, πάντως έφυγα από το εν λόγο σπίτι με ένα μεγάλο χαμόγελο...

Αυτό που θέλω να σημειώσω είναι ότι μετά από αρκετές φορές που έχω πάρει τη Χριστίνα, πιστεύω πραγματικά ότι η κοπέλα ζει για το γαμήσι (και δεν το κάνει μόνο και μόνο για τα λεφτά) και εφόσον σας αρέσει εμφανισιακά και την πετύχετε σε κέφια (συμαντικό αυτό για κάθε πουτάνα νομίζω) θα περάσετε κάτι παραπάνω από καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2009
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Μέγας
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
3.908
Πόντοι:
3.665
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού