Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157359
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ημουν στην περιοχη και ειπα να παω να δω την καινουρεια κοπελα την βαλεντινα.μπαινω μεσα η ωρα ηταν επτα παρα τεταρτο και μου λεει η υπηρεσια οτι δεν προλαβαινω καθως η βαλια ειναι στο δωματιο και εχει και ακομη ενα.σε κανα δυο λεπτα βγαινει το μωρο με μπουταρες και πεταχτη κωλαρα.λεω στην υπηρεσια οτι θελω να μπω μου λεει αντε θα σε βαλω γιατι σε ξερω. μπαινω στο πρωτο και περιμενω.μπαινει το μωρο μεσα και κατευθειαν πεφτει επανω μου και αρχιζει τα γλωσοφιλα με μια λυσα θα ελεγα σαν να ειναι η γκομενα σουΝαι!η πιπα της βαθεια και υγρη σε πολες στασεις και συχρονος γλυψυμο στα μπαλακια με πολυ σαλιο μιλαμε μου τα μουλιασε.πρωτη σταση ανεβαινει απο πανω και αρχιζει να κουνιεται σαν λυσασμενη τηνγυρναω ιεραποστολικο με τα ποδια της ψηλα σε εντονους ρυθμους να βγαζει συνχρονως κατι κραυγουλες σαν να κλαιει.την βαζω στα τεσσερα με πολυ ωραιο στησημο και αφου την σφυροκοπησα γεια κανα πενταλεπτο τελειωσα μεσα σε εντονες κραυγες.καθισαμε λιγο ετσι να ηρεμησουμε με αποχαιρετησε με ενα βαθυ γλωσοφιλο και μου ειπε οτι πρεπει να φυγει γειατι ειχε περασει η βαρδεια της.η βαλεντινα η και βαλια οπως την λενε βγαζει πολυ ενεργεια και διαθεση ειναι δεκτικη σε ολα την γαμας οπως θελεις κανει και τα δικα της βεβαια χωρις να βιαζεται και γενικα θα φυγεις και θα πεις γαμησα.εαν ειχε βυζαρες και το σωμα της ηταν πιο σφιχτο με τις υπηρεσιες που προσφερει θα ηταν οτι καλυτερο.βγαινωντας απο το δωματιο η βαλια με την υπηρεσια εκανε το λογαριασμο γεια να παρει το μεροκαματο της με χαιρετησε και της ειπα οτι θα ξαναρθω την κυριακη.χαμογελασε και μου εκλεισε πονηρα το ματι.Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.241
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, dourosladers, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού