Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169628
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ενα πλασμα που στο σαλοναρισμα φαινεται αγγουρωβα..μεσα στο δωματιο μεταλλασεται σε Δυναμιτη!(Προσκύνημα)
Το μωρο ειναι απο την Ουκρανια(Ναι!) ! 1.80 πρεπει να ναι σε υψος,προσωπακι κρυο που αν χαμογελασει ξετρελαινεσαι,μαυρο μαλλακι μακρυ πολυ περιποιημενο,κωλαρακι γκαβλα και 2 υπεροχα στηθη φυσικα ...που ολο το συνολο φωναζει ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ(Έρωτας) ! Ελαχιστα ελληνικα ,ελαχιστα αγγλικα...ολο ουκρανικα μιλουσε(Μεγάλο χαμόγελο). Αφου την γνωρισα με θερμη αγκαλιτσα..γελασε πονηρα και εβγαζε υφος πως θα γουσταρουμε και οι 2 τωρα(Ναι!). Ξεκινησαμε τα ελαχιστα προκαταρκτικα και κατευθειαν ορμηξε στο εργαλειοΓλώσσα .Ξεκιναει πιπα ακα...τερμα λαρυγγατη (Εμμμμ) ηταν η τρελη λιγο αγαρμπη με πονουσε συνεχεια. Εισαι crazy την ελεγα ολη την ωρα και συνεχιζε να με ρουφαει ολο και πιο εντονα. Α! Ετσι εισαι ...για ελα 69 να σου πω τωρα και το δικο μου μυστικο(Μεγάλο χαμόγελο). Ξεκινησε το ανελεητο τσιμπουκωμα και εγω παραλληλα επιασα τα κωλομερια της δυνατα και εβαζα γλωσσα βαθια στην μουναρα της και που και που εγλειφα την ασπρη κωλοτρυπιδα της(Ναι!) ,οταν εμπαινε εκει η γλωσσα μου σαν να την χτυπουσε ρευμα ηταν(Προσκύνημα). Φωναξα stop μωρο μου δυνατα ,γιατι θα μας ξεκανε και μου στηνει την κωλαρα της στα 4. Βαρβατο σφυροκοπημα επεσε και το ζουσε εντονα. Αλλαξαμε σε cowgirl που χτυπιοταν πολυ δυνατα και ετσι δεν θα τελειωνα. Ωσπου την γυριζω ιεραποστολικα ...κουνουσε την μουναρα της χορευτικα με τον πουτσο μου μεσα της(Γλώσσα)..ετσι γουσταρα κι εγω ,αλλα στα κοντα μου επεσε τετοιο σφυροκοπημα με τελειως ανοιγμενα τα ποδια της και αυτη να κραταει τα μπρατσα μου και να βογγαει το μωρο σαν να μην υπαρχει αυριο!(Προσκύνημα)...Στο τελος ελεγε τα ουκρανικα της προς εμενα.Ειμαι περιεργος τι μου λεγε αυτο το πλασμα-δυναμιτης!(Έρωτας)

Μια φορα Καρινα! Παντα Καρινα!(ΈρωταςΈρωταςΈρωτας)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 05, 2016
Όνομα κοπέλας
Καρίνα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.322
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, academy X, jimiadis και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού