Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 22 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και νέος στο σάιτ οφείλω νομίζω μια κριτική για την Όλγα που επισκεύτικα πρώτη φορά στο Μίνωος 9 πριν ενάμιση χρόνο περίπου.(Είναι ακριβώς απο κάτω - ισόγειο)από όπου και ξεκίνησε στη Μίνωος εργασία. Από τότε την έχω επιστεφτεί κάμποσες φορές. Εκεί με υποδέχτηκε η ευγενική κυρία της υποδοχής, τώρα στο 7 (όροφος)δουλεύει μέχρι τωρα μόνη της που σημαίνει ότι αν δεν ανοίγει η πορτα είναι σε δωμάτιο. Από τη πρώτη στιγμή που την είδα εντυπωσιάστηκα με τα μάτια της,μπλε στο χρωμα της θάλασσας,(δεν είναι πάντα μπλέ- πιθανόν φορά φακούς επαφής με αυτή την απόχρωση) με καρέ κοντό μαλί μαύρο , κυριλέ πρόσωπο ,βυζί 2,5 με μεγάλες ρόγες που δε σε αφηνει εύκολα να τις χαϊδέψεις, χείλη σαγηνευτικά με μια ρόζ κόκκινη απόχρωση απο το κραγιόν , γλωσσόφιλα δε δέχεται αποφεύγει όπως μου είπε το σάλιο που δεν το αντέχει, κανονικό σώμα ύψος γύρω στο 1,70 και περίπου 29-30 χρονών.
Πληρώνω 30€ και είσοδος στο δωμάτιο. Πρώτη (και τελευταία) εντύπωση -καθαριότητα.Το δωμάτιο πάντα είναι στη πένα , τα σεντόνια καθαρά και γενικά το δωμάτιο λάμπει απο καθαριότητα.
Η Ολγα είναι πολύ καθαρή και πολύ σχολαστική σε αυτό το τομέα κάτι που και σε μένα αρέσει. Οσες φορές την έχω επισκεφτεί μυρίζει αφρόλουτρο όλο της το σώμα.Ειναι πολύ προσεκτική σε θέματα υγείας θα έλεγα.
Σε ερώτησή μου αν είναι το αληθινό της όνομα το Όλγα απάντησε καταφατικά λέγοντάς μου πως δούλευε Αθήνα στο Βρηλισσού 42 κ 55 κλπ σαν Αλέξια και ερχόμενη στα Χανιά προτίμησε το Όλγα μια και είναι το κανονικό της όνομα αφού υπήρχε και άλλη κοπέλα με το όνομα Αλεξία στη Μίνωος.
Απο υπηρεσίες το κορίτσι δεν κάνει εξτραδάκια παρα μονο πίπα (πολύ καλή) και κανονικο σεξ σε ολες τις στάσεις και μάλιστα είναι πρόθυμη πάντα με προφυλακτικό. Αν της το ζητήσετε τον χώνει και στα βυζιά της ανάμεσα ,και δε βιάζεται στο δωμάτιο.
Προσωπικά περνώ καλά όταν την επισκέπτομαι μια και δεν είμαι των ελεύθερων καταστάσεων και των εξτρα τπηρεσιών. δε μου αρέσει να γράφω λεπτομέρειες αλλα μπορώ να πώ ότι το ευχαριστιέμαι με την Όλγα αφού νοιώθω άνετα μαζί της.
Στή πρώτη επίσκεψη έβγαζε μια αυστηρότητα αφού δεν ήξερε τι μέρος του λόγου είμαι όπως είπε αργότερα, και σε γενικές γραμμές ειδικά στην αρχη καταλάβαινα μια ανασφάλεια απο μέρους της.
Το πάρκινκ στή Μίνωος είναι το γνωστό . Προσωπικά βρίσκω εύκολα γιατι δε πάω σε ώρες αιχμής.
Αυτές είναι οι εντυπώσεις οι δικές μου που μπορεί φυσικά να είναι διαφορετικές απο άλλων φίλων που μπορεί να περάσουν απο το παραπάνω οίκημα.
Αυτά και ευχαριστώ, Να περνάτε καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Όλγα
jerrone
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
1.225
Πόντοι:
486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Doctor T, mkavlos, GioCha

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2017
πρεπει να βρω μια αφορμη να παω στα Χανια. Αλεξια μωρο μου ελα ξανα στην Αθηνα. Δεν μπορω χωρις εσενα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1