Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η κριτική αυτή για την Ντανιέλα αφορά συνεύρεση που έγινε προ δύο μηνών περίπου.
Όμορφη κοπέλα, νεαρή, μελαχρινή με ωραία μεγάλα μάτια, σώμα μπαμπάτσικο με μεγάλο φυσικό στήθος, αλλά με κυτταρίτιδα. Στο σαλόνι δεν ήταν και πολύ θερμή, παρόλα αυτά της πρότεινα να περάσω με 40 ευρώ. Δέχτηκε ξεκαθαρίζοντας πως το πρόγραμμα θα είναι απλό.
Μόλις ήρθε στο δωμάτιο έκανα προσπάθεια να χαϊδευτούμε λίγο στα όρθια για ζέσταμα. Όση ώρα την πασπάτευα, αυτή ήταν μουτρωμένη και ανυπομονούσε να ξαπλώσω να αρχίσει το ‘’πρόγραμμα’’.Λύπη Ξάπλωσα λοιπόν και κάπου εκεί κατάλαβα πως τα ελληνικά της ήταν σχεδόν ανύπαρκτα, άρχισα λοιπόν να της μιλάω στα αγγλικά που τα μιλάει σχετικά καλά. Ξάπλωσε δεξιά μου με τον κώλο τουρλωμένο, όχι άσχημη στάση, έβαλε στο καβλί μου το σακί και άρχισε μια βαρετή πίπα. Μου έριξε πάντως και καμιά ματιά καθώς το έκανε αυτό, δεν ήταν εντελώς έπιπλο. Εγώ τη χούφτωνα και της έριξα και μερικά σκαμπιλάκια. Ψιλοέγλυψε και αρχίδια αφού της το ζήτησα. Στήθηκε κατευθείαν στα τέσσερα, πήρε καλή στάση, αλλά μάζεψε τα ωραία της μακριά καστανά ίσια μαλλιά αριστερά του λαιμού της, μάλλον προληπτικά για να μην της τα πειράξω.Θυμός Όταν ζήτησα από το ζωντόβολο, καθώς την κάρφωνα, να γυρίσει να με κοιτάξει , μου απαντά πάλι στραβωμένη, πως με βλέπει από το μικρό καθρέφτη δίπλα στην κουρτίνα. Τη γύρισα ιεραποστολικά αλλά εκεί με απωθούσε κάπως με τα πόδια της και δεν είχα καλή διείσδυση. Με κοίταγε με δυσφορία και όπως καταλαβαίνεται ύστερα από λίγο ούτε και εγώ δεν ήθελα να βλέπω τα μούτρα της, μύριζε και τσιγαρίλα, οπότε την ξαναγύρισα στα τέσσερα και άρχισα να την γαμάω δυνατά. Και ενώ τη γαμούσα με κακία, αυτή άξαφνα σα να ζεστάθηκε, χτυπιότανε στο μπούτσο μου με δύναμή! Έβαλε μάλιστα με τα χέρια της κόντρα στο προσκέφαλο του κρεβατιού και έδινε προς τα πίσω με δύναμη! Δεν ξέρω γιατί το έκανε, αν της άρεσε η ήθελε να τελειώσω αλλά είχε αποτέλεσμα και μετά από μερικά λεπτά έντονου σεξ έχυσα. Είχαμε λαχανιάσει και οι δύο. Η κοπέλα σηκώθηκε ύστερα από λίγο. Εγώ καθόμουν στο κρεβάτι αμίλητος και ακόμα λαχανιασμένος. Αυτή ετοιμαζόταν να φύγει με νευρικές κινήσεις. Δεν ανταλλάξαμε άλλη κουβέντα εκτός από ένα ‘’γεια’’.
Ήταν μια μέτρια προς κακή εμπειρία αν και αναγνωρίζω πως η κοπέλα στο τέλος το έσωσε. Διάρκεια παραμονής κοπέλας στο δωμάτιο περίπου 13 λεπτά. Παρόλο που μπήκα με μειωμένο εισιτήριο, θεωρώ τις υπηρεσίες που έλαβα υπερκοστολογημένες, τις βρίσκεις εύκολα στη Φυλής με τα μισά λεφτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
2.169
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού