Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 60 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0

...ειχα μεγάλη ανάγκη την εναλλαγή , ...απέδρασα απο την μονιμότητα και βρέθηκα να στοχάζομαι παράξενες ηδονιστικές έννοιες σε μεταξένια καφετέρια , μέχρι ο εγκέφαλός μου να πλημμυρίσει απο ντοπαμίνη και η αιμάτωση δειλα δειλά να κατευθύνεται κάτωθεν...
...αντίκρυσα την Τατιάνα ...μια ξανθια μιλφ ... λίγο το χαμογελό της , λίγο οι καμπύλοτητες της με έκαναν να ποντάρω ένα ρόζ χαρτάκι για μια ευχάριστη εμπειρία ...
...είχα μια διαίσθηση ότι θα ξεφύγει απο το τυπικο ψυχρό επαγγελματικό το όλο θεματάκι και όντως δεν διαψευστηκα ...ξεκινησα με απαλές ανατρίψεις σε όλο της το σώμα , εξελίχθηκε σε αιδοιολειχικό αισθησιασμό τον οποιο διαδέχθηκε σε πεολειχία ενω ήμουν όρθιος , λίγες χειλεο-χειλικές επαφές , ύστερα μια τρυφερή μαστολειχία και τέλος ιππαστι πεοκολποπαρατριψη μέχρι εκσπερματώσεως...
...η συμμετοχική σεξουαλική επαφή διευκόλυνε την εκροή συνουσιοπιοειδών στον εγκέφαλό μου δημιουργώντας ένα χαζοχαρούμενο αίσθημα ικανοποιησης που με συνόδευε μέχρι να βρεθώ στην ζεστή θαλπωρή της αγκαλιάς του μορφέα ...!

υγ: το ότι έπιασε σε μένα η "χημεία" δεν είναι σίγουρο ότι θα πιάσει με όλους
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, doc_lin, paparotriftoulas και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Οκτωβρίου, 2016
Προσκύνημα
07 Οκτωβρίου, 2016
υγ: το ότι έπιασε σε μένα η "χημεία" δεν είναι σίγουρο ότι θα πιάσει με όλους

Μπράβο αρχοντόπουλο...η μετριοφροσύνη είναι για τους μέτριους!...χαχαχα Ναι!
07 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...πολύ σωστό διδασκαλε!! ...απλά το έγραψα για να μην μου την πεί κάποιος αν τυχον δεν περάσει καλά με την εν λόγω

Καπέλο
07 Οκτωβρίου, 2016
Κι εμείς χημειονόμεθα με μιλφο-γκιλφάρες . Εξαιρετικό συναίσθημα .
Προσκύνημα

Καπέλο
07 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...παραξενος οιδιποδειακος ηδονισμός αγαπητέ κύριε Πρύτανη ! ΚαπέλοΚαπέλο
08 Οκτωβρίου, 2016
Απο την στιγμή που " Η μήτρα" μας άφησε ενέους , το σύστημα μας αναγκάζει να πορευόμεθα αέναοι .

Ποιός ξέρει , ισως στο ΜΕΓΑ σαρκικό τέλος να ανταμειφθούμε , εστω για την προσπάθεια .
Καπέλο
08 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...οι ποιητικές μεταφυσικές σας ανησυχίες είναι απολαυστικές αγαπητέ !Καπέλο
11 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

........... Καπέλο

Συγγραφέας δεν είμαι γιά νά μπορέσω νά σταθώ ίσαξια σέ γλαφυροτητα & λυρικότητα στούς νέστορες πρυτανη & rigomorti........ & είδικότερα στόν κύριο πρύτανη πού είναι τα μάλα ρομαντικός & έντόνως ευαίσθητος............Καπέλο
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8