Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα σε όλους. Να προσθέσω και εγω την κριτική μου για την κυρία.
Η Μάγια είναι μια γυναίκα γύρω στα 50 με ύψος 1.60 πολύ ευγενική, πρόσχαρη, συζητήσιμη, επικοινωνιακή και πάνω απ'ολα της αρέσει πολύ η καθαριότητα κάτι το οποίο το έχω στα πολύ συν. Προσφέρει καθαρές παντόφλες, πετσσέτα και το δωμάτιο όπως το σπίτι και το μπάνιο έδειχναν πολύ καθαρά. Μια μικρή μυρουδίτσα είχε το σκυλάκι αλλά λογικό είναι, ζωντανό ειναι και αυτό. Τα καλά μεχρι εκεί όμως.
Μόλις την είδα σκέφτηκα να φύγω αλλά αυτό που με κράτησε ήταν οι κριτικές των υπολοίπων για τις υπηρεσίες τις. Το παρουσιαστικό δεν ήταν αυτό που περίμενα παρ'οτι είμαι λάτρης των μίλφ. Αν συγκρίνουμε για παράδειγμα την Μαρίνα 60 η οποία είναι ή τουλάχιστον δείχνει ελάχιστα χρόνια νεότερη απο την Μάγια η κοπέλα είναι κλάσεις ομορφότερη και στο πρόσωπο αλλά και στο σώμα...
Στα του αγώνα η πίπα της ρηχή και καμία σχέση με χαρακτιρισμούς τύπου τσιμπουκομάνα και τέτοια. Στο σέξ και στις στάσεις αδιάφορη και απο πρωτοβουλίες δέν μπορώ να πώ πολλά πράγματα. Δέν έμεινα ευχαριστημένος και δέν έχω κάτι να θυμάμαι απο την συνάντηση.
Μάγια μου συγνώμη αλλά δεν, κρίμα γιατί είσαι καλό άτομο.
Καλή συνέχεια μάγκες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 circuitboy, Ntiknik, fouxter και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Οκτωβρίου, 2016
ειχα παει μαζι της ,απο τοτε που ειχε και κουλουρι στα 60ε σto ξενοδοχειο prive,ηταν οταν πρωτοξεκινησε 2-3 χρονια πριν,ψηνομουν να ξαναπαω διαβαζοντας οτι εχει βελτιωθει ,αλλα η κριτικη σου μου ηρθε στο νου ακριβως με οτι ειχε προσφερει τοτε την πρωτη φορα ,οποτε με καλυπτει απολυτα και δειχνει οτι δεν εχει αλλαξει κατι, να σαι καλα
06 Οκτωβρίου, 2016
με προλαβες αδερφε
06 Οκτωβρίου, 2016
Συμφωνώ. Επίσεις θα πρέπει να κατεβάσει το αντίτιμο στα 30 ευρώ !
11 Οκτωβρίου, 2016
γεια σασ και απο μενα οπως εχω γραψει κε προηγουμενη φορα δεν ειναι δυνατο να αρεσο σε ολους , θα ηταν ενα μικρο θαυμα,φανταζομε οτι ακομα και η καρντασιαν με αρκετα σημεια του σωματος φτιαγμενα δεν αρεσει στους παντες , εγω πιστευω οτι ειμαι μια τιμια επιλογη οπως εχει γραψει καποιος εδο , η οποια εξελισομε σε διαφορα θεματα γυρω απο την ικανοποιηση σας, τελευταια εχω γινι εξπερ και στο prostate massage ,ευχαριστω και συμβουλευω τον στεφανο αλλη φορα να μη κανει εκπτωσεισ στα γουστα του
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4