Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 37 10
Ξενοδοχεία 65445
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
8.0
Διακριτικότητα
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τον τελευταίο καιρό οι επισκέψεις μου σε ξενοδοχεία της παραλιακής είναι εβδομαδιαία συνήθεια.

Λόγω του ότι οι γνωστές επιλογές είχαν γίνει βαρετές και για την συντροφιά μου, έψαχνα για κάτι που δεν έχω επισκεφτεί ξανά.

Μια στάση στο Villa Orion Hotel πρώτα, αλλά δεν υπήρχε διαθεσιμότητα. Έτσι προχωρήσαμε στην πιο κοντινή επιλογή που ήταν το CB.

Όπως έχει αναφερθεί το πάρκινγκ είναι στα μείον, εφόσον περιορίζεται στο στενό, αφού μπροστά στις γραμμές του τραμ, δεν υπάρχει χώρος.

Πέσαμε και σε περίοδο ανακαίνισης με πολλά μαστόρια στην είσοδο, που έκανε περίεργη την κατάσταση, αλλά ήταν πολύ διακριτικοί.

Εξυπηρέτηση καλή. Οι εξωτερικοί χώροι επίσης. Το δωμάτιο ευρύχωρο με τεράστιο κρεβάτι λες και θα κάναμε Ρωμαϊκά όργια. Μεγάλο χαμόγελο Καθαρό αλλά μόνο με δύο σφραγισμένες πετσέτες. Το τζακούζι δεν χρησιμοποιήθηκε, είμαστε και σιχαινιάρτηδες. Γλώσσα

Το μπάνιο χρήζει ανακαίνισης κατά τη γνώμη μου.

Σε γενικές γραμμές καλή επιλογή στα 20€ ειδικά όταν μετά είσαι άμεσα χωρίς χάσιμο χρόνου στα καφέ και εστιατόρια της περιοχής. Να αναπληρώσουμε και τις θερμίδες που χάσαμε δηλαδή. Μεγάλο χαμόγελο
NICK TRIVE
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
9.213
Πόντοι:
25.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Morgan/, rodriguez65, PSAXTIRI και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2016
Ποία ήτο η συντροφία σας; Γλώσσα
05 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ένα όμορφο πλάσμα που δεν έχει σχέση με τον πληρωμένο έρωτα, αλλά τον σκέτο έρωτα Ματάκι
05 Οκτωβρίου, 2016
μακάρι να βελτιώθηκε....

Εγώ το είχα θάψει, και ουχί αδίκως!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3