Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωινές καύλες για μιλφάκι και έχοντας δει πριν λίγες ημέρες την Άννα να με κοιτάζει περίεργα σεμνά μου μπήκε στο μυαλό να την καρφώσω!
Για όποιον δεν την έχει δει είναι καστανόξανθη γλυκιά με ωραίο στητό βυζάκι γενικά έχει καλό σώμα.

Όπως ήμουν καυλωμένος με το που μπήκε στο δωμάτιο άρχισα να την χαϊδεύω και να τη φιλάω πιο πολύ στο στήθος της που έχει και ωραία πεταχτή ρώγα.
Αυτή στο μεταξύ μού τον χάιδευε μού τον έπαιζε και ξαφνικά σκύβει και τον βάζει στο στόμα της.
Τον βεντούζωσε καλά με τα χείλια της τον έπαιζε με την γλώσσα της και εκεί που τον έπαιρνε στο χαλαρό άλλαζε ξαφνικά και τον έβαζε πιο βαθιά στο στόμα της.

Αυτό το χαλαρό-έντονο,ήρεμο-νευρικό με άναψε ακόμη περισσότερο γιατί σαν παρουσιαστικό η Άννα είναι χαμηλοβλεπούσα και την έβλεπα τώρα να γίνεται μια παιχνιδιάρα καυλιάρα γυναίκα!
Την έστησα λοιπόν στα τέσσερα,έσκυψα από πίσω της και άρχισα να τη μουλιάζω στο γλείψιμο!
Μάλλον δεν το περίμενε γιατί ενώ στην αρχή είχε μείνει μετά ερχόταν όλο και προς τα πίσω σαν να έψαχνε να νοιώσει καλύτερα την γλώσσα μου!

Αφού τη χόρτασα έτσι όπως ήταν στημένη και έτοιμη,μπήκα μέσα της αργά στην αρχή και πιο γρήγορα και πιο δυνατά στη συνέχεια.
Οι φωνούλες της μικρές σιγανές πνιχτές σαν από τη μία να ντρέπονταν και απ'την άλλη να της άρεσε και να το ήθελε!

Όσο σκεφτόμουν αυτά και την έβλεπα έτσι μπροστά μου να παίζει με την κλειτορίδα της με έφτασε στο αμήν.
Την έβαλα λοιπόν από κάτω μου της άνοιξα τα πόδια της και άρχισα να την παίρνω στο έτσι φιλώντας της ταυτόχρονα στο λαιμό αλλά πιο πολύ στις ρώγες της που είχαν γίνει πέτρα!
Τέσσερα πέντε σπρωξίματα με τα πόδια της να έχουν δεθεί γύρω απ'τη μέση μου σπρώχνοντάς με να μπω ακόμη πιο βαθιά μέσα της και ύστερα από λίγο τελείωσα.

Μείναμε για λίγο στο κρεββάτι έτσι πήραμε και οι δυο μια ανάσα,η αναψοκκοκινισμένη Άννα ήρθε στα συγκαλά της,έφαγε κι ένα κωλοχάστουκο και της είπα "τα θέλει ο κώλος σου τελικά πουτανάκι" και το έργο έλαβε τέλος.
Ωραίο μιλφ καλή περίπτωση ήσυχο το σπίτι,σίγουρα θα προτιμηθεί ξανά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2016
Όνομα κοπέλας
Άννα
TB
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, Μάκης Τσατσαρίδης, xilnik

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2016
Συστήνεται ρωσίδα και είναι Σχετικά κοντή Η κορασίδα( total γιατί την ψάχνω την συγκεκριμένη μετά από κατάθέση στο μεταξύ εδώ και κάνα χρόνο)??
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1