Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157150
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Περασμα με την Γωγω Μαστροκωστα της Ουκρανιας!Κουλ
Με το απλο των 30€ για δοκιμασμα!Γλώσσα Ηρθε κατευθειαν το μωρο στο δωματιο ..χειραψια γνωριμιας και εκει που παω να της φιλησω το μαγουλο ,γυρναει και με φιλαει στα χειλη!Ναι! Δεν ξερει καλα ελληνικα,ελαχιστα αγγλικα αλλα τι να το κανεις! Αφου το εχεις γκαβλιαρα μου(Έρωτας). Η Βαλεντινα εχει παρα πολυ ωραιο προσωπο μιλφαρας ουκρανεζας,ειναι 30χρ. ,ξανθια προς το καστανο μακρυ μαλλι ισιο,μπουταρες και κωλαρα ψιλοπεσμενη μου φανηκε αλλα δεν με χαλασε και 2 αρια βυζακια πεσμενα!Μεγάλο χαμόγελο .Παμε στα προκταρκτικα που με ρουφηξε με τα γλωσσοφιλα της..Έρωτας ημουν κι εγω αρκετα ρομαντικος απεναντι της με δαγκωματα σε λαιμο,γλειψιματακια στα βυζακια της και γκαβλωνε απιστευτα το μωρο και λιγο αφαλο γλειψαμε που ξετρελαθηκε!Έρωτας Βγαζω το μποξερακι ορθιος στο κρεβατι και ξεκινησε την πιπα. Της πιανω τα χερια και τα βαζω πισω στα κωλομερια μου(Ναι!)..εκανε ωραια πιπα βαθια χωρις παιχνιδια με την γλωσσα.Τον ρουφουσε μεχρι την μεση και μετα εβαζε δυναμη προς τα κωλομερια μου και τον επαιρνε ολο!(Προσκύνημα).Την στηνω ιεραποστολικη σταση το μωρο ...το μωρο εδωσε ρεστα με τα βογγητα της και τα γλωσσοφιλα της(Έρωτας).Της σηκωνω τις ποδαρες της να κοιτανε τον ουρανο και εκει εβλεπα απο τον καθρεπτη πως ελιωνε απο την γκαβλα!Γλώσσα ..Ηθελα να τελιωσουμε με cowgirl που το μωρο μας καβαλησε ετσι με τα ποδια της να πατανε το κρεβατι..μαγεια στα τελειωματα μου καθισε μεχρι την ριζα του πουτσου μου και πηγαινε περα δωθε...(Έρωτας) . Πριν σηκωθουμε μου εγλειφε ολη την περιοχη γυρω απο το στομα και ενδοιαμεσα τι αλλο γλωσσοφιλα(Έρωτας)..Ειμαι και εγω αλητης μολις σηκωθηκε εφυγαν κατι ρουφηχτα φιλια στην κωλαρα της!Ναι!


Βαλεντινα θα σου ξαναρθω...Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.266
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, tzutzukos 36 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού