Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 322842
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καταρχήν καλησπέρα σε ολους!Ενημερώνομαι χρονια απο ολους εσάς οποτε ειπα να ξεκινήσω και εγω με την σειρά μου να
μοιράζομαι τς ιστορίες μου μαζι σας. Ημερομηνία ενδεικτική για ευνόητους λόγους.Παρκινγκ οχι και τόσο εύκολο και βουρ
στον πρωτο.Ανοιγει η πόρτα ευγενέστατη τσατσα με περνάει στο δωμάτιο για την πασαρελα πέρασαν λοιπον κάποιες αδιαφορες
αλλα εγω πήγα για Βικτωρια η οποία πέρασε τελευταια γιατι ειχε συναγωνιστή.Για όσους δεν εχουν δει την Βικτωρια ειναι ενα
μελανούρι Ρουμανακι αν δεν κανω λαθος με οχι και τόσο καλα Ελληνικά και κορμί πορνοστάρ εδω να τονίσω οτι το στήθος της
ειναι λες και πιάνεις του Σβαρτζενέγκερ "πέτρα" σιλικονατο που ειμαι φαν μονο στς καλες δουλειες!Αυτο ομως το ειχε κανει
μπετατζης.Τελος παντων επιλογή μισάωρου και πληρωμή 60€ έρχεται η κοπέλα και ξαπλωνω για μασαζ.Λαθος..η κοπέλα το κανει
λες και βάζει λάδι σε κοτοπουλο πριν το βάλει στον φουρνο.Οποτε καλυτερα να ειχα ξεκινήσει αλλιως απλα άμα ηθελα κατι αλλο
μονο θα πήγαινα στουντιακι.Να συνεχίσω..Οταν λοιπον η τουρμπο αυτή κοπέλα μου έβαλε λάδι απο την μια πλευρά μου λεει γυρνα
γυρνάω και εγω αλλα η σημαία οπως ηταν αναμενόμενο δεν ειχε σηκωθεί ξεκινάει και παίζει με την σημαία χωρις κανενα χαδι τιποτα
η ξενερα της ξενερας ειδα και αποειδα της λεω ξεκινά κλαρίνο.Μου λεει για χωρις ειναι αλλα 20€ της λεω ωραια καντο να τελειώνουμε
στην κυριολεξία ξεκίνησε η σημαία υψώθηκε για τα καλα και είπε τον ύμνο ετσι γιατι ηθελα να τελειώνω και να φύγω.
Με λίγα λόγια εχουμε μια πορνοστάρ με ωραίο σώμα κακο ψεύτικο στήθος μπετό που οπως ξαναείπα ειμαι φαν της σιλικόνης αλλα
καλής δουλειάς!Η οποία δεν εχει ιδεα απο μασάζ.Οποτε αν καποιος θελει να παει για σεξ δεν ειναι κακή επιλογή αν θελει και μασάζ
να παει πουθενά αλλου.Αυτα απο εμένα ελπιζω να βοήθησα με την πρώτη μου κριτική!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 1970
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Μέλος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού