Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294522
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ντανιέλα είναι μία απ΄τις πολλές νέες παρουσίες στην αλυσίδα Μεγ.Αλεξάνδρου/Κωνσταντινουπόλεως το τελευταίο περίπου τετράμηνο.Απόγευμα Σαββάτου λοιπόν, παρέα με ένα καλό μου φίλο ανηφορίσαμε στο βουνό, στο Βριλησσού 36, για να την δούμε από κοντά και να την γνωρίσουμε.Η ευγενική υπηρεσία μας έστειλε αμέσως την Ντανιέλα, η οποία εμφανίστηκε στο σαλόνι γυμνόστηθη.Ήρθε και κάθησε στον καναπέ, ανάμεσά μας, αφού πρώτα έκανε μια στροφή στον στύλο, για να μπορέσουμε να δούμε το κορμί της, με το πρόσωπό της προς εμάς, ώστε να μπορούμε να απολαμβάνουμε το γυμνό στήθος της.Στήθος 3άρι, στητό, σφριγηλό, γεμάτο, με μεγάλες ρόγες.Είναι πολύ όμορφη κοπέλα απ΄τη Ρουμανία, με μακρυά καστανά μαλλιά, αδύνατη και πολύ ωραίο κώλο.Οπότε, πλήρωσα το αντίτιμο για πρόγραμμα 69 και πέρασα στα ενδότερα για μια πιο στενή γνωριμία.Ευχάριστη έκπληξη αποτέλεσε η ντουζιέρα στο δωμάτιο.Κάτι, που κατά γενική ομολογία, ήταν ένα αρνητικό στοιχείο αυτού του στούντιο, αφού το κοινόχρηστο ντουζ ήταν άβολο για όλους.
Στα του αγώνα, ήρθε αμέσως, χωρίς χρονοτριβή, αφού δεν υπήρχε κίνηση και βγάζοντας το στριγκ της, μου είπε, ότι ήταν λιγάκι κουρασμένη (ήταν προς το τέλος της βάρδυάς της).Οπότε, προσφέρθηκα να της κάνω μασάζ, για να χαλαρώσει λιγάκι.Παράλληλα, πιάσαμε κουβεντούλα, για να σπάσει ο πάγος.Συνεχίσαμε στη ντουζιέρα, όπου ταυτόχρονα με το φρεσκάρισμα, έπεσε κι αρκετό μπαλαμούτι, με μένα να χουφτώνω τις βυζάρες και την κωλάρα της και την Ντανιέλα να παίζει, με τον ήδη αφυπνισμένο πούτσο μου.Σκουπιστήκαμε και ξαπλώσαμε στο κρεβάτι, όπου ανέλαβα πρώτος δράση με φιλιά και χάδια σε όλο της το κορμί, φτάνοντας στο περιποιημένο και καθαρό μουνάκι της.Το οποίο διαπίστωσα, ότι ήταν ήδη υγρό και καβλωμένο.Τα μεγάλα και παχυά μουνάχειλά του, όπως κι η κλειτορίδα του έγιναν το αντικείμενο του πόθου μου για αρκετά λεπτά, κάτι που όπως φάνηκε άρεσε και στην Ντανιέλα.Όταν ήρθε η σειρά της, σηκώθηκα όρθιος στο κρεβάτι, μου πέρασε το προφυλακτικό και ξεκίνησε την πίπα της.Αρχικά χρησιμοποιούσε το χέρι της, αλλά μετά από δική μου υπόδειξη σταμάτησε.Θα την χαρακτήριζα σύντομη, παρόλο που ήταν ικανοποιητική σε τεχνική κι ένταση, χωρίς να ξεχάσει τα αρ@@@ια μου, τα οποία καραμέλωσε αρκετά, ώστε να φέρει το επιθυμητό αποτέλεσμα.Πρώτη στάση ιεραποστολικά, για να μπορώ να γλείφω και να χουφτώνω τις βυζάρες της.Και δεύτερη και τελευταία, αφού η στάση του σώματός της με ερέθισε πάρα πολύ, στα τέσσερα, όπου μπόρεσα να απολαύσω τη θέα της κωλάρας της, τουρλωμένη μπροστά μου και να τελειώσω μέσα της μετά από λίγα λεπτά έντονου σφυροκοπήματος.Με ευχαρίστησε κι αφού μου έδωσε δυο φιλιά στα μάγουλα αποχώρησε.
Συμπερασματικά, η Ντανιέλα είναι μια νέα κοπέλα στο χώρο, πολύ όμορφη, με ωραίο σώμα κι υπέροχο στήθος, που κινείται περισσότερο σε gfe ρυθμούς.Είναι πολλά υποσχόμενη, έχει προοπτικές εξέλιξης, αρκεί να βελτιώσει λίγο τη διάρκεια του στοματικού της και να παίρνει περισσότερες πρωτοβουλίες κατά τη διάρκεια του σεξ.Προσωπικά, σε γενικές γραμμές με άφησε αρκετά ικανοποιημένο, αφού ήταν ευδιάθετη και πρόθυμη στις λογικές πάντα υποδείξεις μου κι ελπίζω στην επόμενη συνάντησή μας να είναι ακόμη καλύτερη και να μου προσφέρει πιο έντονες συγκινήσεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2016
Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
Υπηρεσίες
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ιανουάριος, CHEYENNE, Cornelius και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2016
ρε μανατζιερ μονο εσυ πας σε αφτα τα μαγαζια και ολα τα λες καλα τα κουριτσα χαχα
04 Οκτωβρίου, 2016
ελευθερο στοματικο κανει?
04 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μας είπε, ότι κάνει όλα τα προγράμματα, εκτός πρωκτικού. Καπέλο
05 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειναι μελαχρινη με μακρι μαλι?
Αντεχει στο σφυροκοπημα μιας μεσης ψωλης?
Δεν ξερω αν εχεις δοκιμασει Μαρκελα. Αν ναι ποια ειναι καλυτερη στη πιπα?
05 Οκτωβρίου, 2016
φιλε δεν εχω προλαβει να γραψω κριτικη για την κοπελα, αλλα κατα την γνωμη μου δεν το αξιζει το 50αρι θελει δουλεια ακομα..
05 Οκτωβρίου, 2016
ξεκολατε η αλισιδα αφτη εχει πουτανες που ειναι για επιπεντο φιλης σολα... μικαελα κε μαρκελα μονο απο εκι
07 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σκούρα καστανά μαλλιά, ναι αντέχει το σφυροκόπημα.
Φυσικά έχω πάει με την Μαρκέλα κια μάλιστα πολλές φορές.Η τελευταία πρόσφατα κι έχω γράψει κριτική.Η Μαρκέλα είναι πολύ καλύτερη.
07 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εσένα τύπε σε απαξίωσε γιατί δεν είσαι ψηλός, μπρατσαράς και με τατού όπως ο μάνατζερ. Έρωτας
P
px75
08 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολύ καλά τα λες φίλε px75.Με τέτοια προσόντα δε μπορούν να μου αντισταθούν τα κουρίτσια. ΜατάκιΜεγάλο χαμόγελοΚαπέλο
09 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

px75 ψηλος δεν ειμαι αλλα μπρατσα εχω, τατου δεν εχω αλλα ειμαι μουσατος, ας κανει καμια υποχωρηση στα θελω της η κοπελα. Το ξερω οτι manager69 δεν ειμαι, αλλα ας δειξει λιγο ανοχη ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10