Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 326038
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική. Είχα λίγο χρόνο πριν φύγω για δουλειά και είπα να περάσω από το γνωστό οίκημα της γειτονιάς μου, μιας και όπως είχα δει δούλευε η Μιχαέλα που έχω σταμπάρει καιρό.Εύκολο πάρκινγκ λόγω της ώρας.Η "κυρία" ευγενείς μου παρουσίασε τις δύο κοπέλες.Δεν θυμάμαι το όνομα της 2ης καθώς πρώτη εμφανίστηκε η Μιχαέλα με εσώρουχα και ψηλοτάκουνα, αλλά αυτό που με ξετρέλανε ήταν το χαμόγελό της, όποτε και οριστικοποιήθηκε η επιλογή της και απο κοντά.Αφού περίμενα λίγο ώστε να καθαριστεί το δωμάτιο, ανέβηκα στο δωμάτιο για ντουζάκι.Λίγο αφού βγήκα ήρθε και η Μιχαέλα πάλι με τακούνια αλλά με άλλα εσώρουχα απο ότι είχε πριν.Με βρήκε ξαπλωμένο και χαμογελαστή ήρθε και ξάπλωσε δίπλα μου και αρχίσαμε το social ενώ ταυτόχρονα χαηδευωμασταν.Ήταν δεκτική σε ότι και αν έκανα χωρίς την παραμικρή δυσαρέσκεια.Η κοπέλα έχει ακριβώς το σώμα που μου αρέσει και αν εξαιρεθούν κάποιες ελίτσες είναι πολύ καλύτερη από τις φωτογραφίες.Όντως η πίπα της δεν είναι το καλύτερο που μπορεί να κάνει αλλά σε συνδυασμό με τα χαηδέματα στα @@ και με την αίσθηση ότι άρχισε να υγραίνεται, απογειώθηκα.Ανέβηκε πάνω μου ανάποδα, μετά από προτροπή μου, όπου με θέα το υπέροχο κωλαράκι της (που μετά από ερώτηση στη "κυρία" έμαθα ότι δεν το δίνει),ήρθε το τέλος.Προσωπικά χαλάστηκα καθώς ήρθε γρηγορότερα το τέλος από ότι ήθελα αλλά είπαμε, η κοπέλα είναι ακριβώς το γούστο μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2016
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gianpaolo, Manager69

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2017
Δεύτερη επίσκεψη στη κοπέλα, μιας και είμαι φαν πλέον.Δύο πράγματα άλλαξαν από τη προηγούμενη φορά.Πρώτον έχει βάψει τα μαλλιά της κατάξανθα, πράγμα που προσωπικά θεωρώ ότι δεν της πάει όσο το καστανόξανθο.Δεύτερον η πίπα της ήταν αρκετά βελτιωμένη και φάνηκε να το κάνει με όρεξη.Βέβαια εξακολουθεί να θέλει βελτιωση στο τομέα αυτό.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1