Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 196 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η μιλφάρα μου συστήθηκε ως Μπάρμπαρα από τη Τσεχία. Δεν ξέρω αν έχει καμία σχέση με τη Μπάρμπορα που αναφέρεται εδώ μέσα γιατί δε τη γνωρίζω. Είναι πληθωρική με καμπύλες, βυζάρες και κωλάρα. Μελαχροινό μακρύ μαλλί και ωραίο σχετικά πρόσωπο. Μου είπε ότι θα περάσουμε καλά και την πίστεψα. Έδωσα το μπλε παράβολο.


Το δωμάτιο έχει μόνο νιπτήρα και χαρτί για σκούπισμα. Έρχεται και βγάζει το μαύρο στρίνγκ που φορούσε. Οι βυζάρες ήταν έτσι και αλλιώς σε κοινή θέα. Της ζητάω να βγάλει τις ασημένιες μπότες που φορούσε. Αυτή μου λέει πως ίσως να μυρίζουν τα πόδια της άμα τις βγάλει. Τις βγάζει τέλος πάντων και μου φέρνει την πατούσα της στη μούρη για γλύψιμο. Εγώ όμως ήθελα απλά να τις βγάλει και όχι να γλύψω τα πόδια της. Προκαταρκτικά με φιλάκια στις ρώγες της και στο λαιμό της. Πίπα ακάποτη σε στάση 69. Την έγλυφα και με έγλυφε υπέροχα. Μια στάση μπροστά με βαθειές διεισδύσεις ενώ είχα φέρει τα πόδια της στο στήθος μου. Ο ρυθμός ήταν καλός ενώ έπεσαν και μερικά φιλάκια. Το τέλος ήρθε πάνω στο στήθος της. Σκουπίστηκε και αποχώρησε δινοντάς μου ακόμα ένα φιλί.


Η συνεύρεση αυτή ήταν καλή. Στο 69 ειδικά με κάβλωσε αρκετά αφού ειναι μαστόρισα στη πίπα. Είχε καλή συμμετοχή και μου φέρθηκε όμορφα παραμένοντας σε επαγγελματικό επίπεδο χωρίς όμως να με ενοχλήσει κάτι στη συμπεριφορά της. Σε γενικές γραμμές άξιζε και ίσως ξανατιμηθεί στο μέλλον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπαρα
sexdreamer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
447
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2016
Η ιδια ειναι.. ή- χμμμ δεν ξερω . Εγω πάντως .. ΔΕΝ την αναγνώρισα προ καιρού σε σχεση με παλιά . Εχει γινει τετραπλάσια...
03 Οκτωβρίου, 2016
Καλημέρα συναγωνιστη. Εκ Βουλγαρίας είναι η κορασιδα αλλά δεν έχει κ τόση σημασία.. Μετρα το σέρβις... Καλή συνέχεια.
03 Οκτωβρίου, 2016
αν ειναι η ιδια που ηταν Αδανων,ειναι τρελοκομειο...τσιγαρο στο χερι,μπλα,μπλα κ οταν θυμαται κ λιγο σεξ μεσα στο δωματιο...σε μενα (μια φορα την πηρα) ηταν ελαφρως κομοδινο...κ μενα μου λεγε οτι ηταν Τσεχα,αλλα μπουρδες...απ αλλου ειναι.
03 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άρα είναι η γνωστή Μπάρμπορα. Βουλγάρα η Τσέχα;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4