Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γράφω αυτή την κριτική με αφορμή τα προσφάτως γραφόμενα για την Άννα Ιλόνα στο θρεντ της ενημέρωσης. Εγώ τις δύο φορές που πήγα μαζί της πέρασα καλά. Και εξηγούμαι.
Ναι μεν έχει υφάκι, αλλά εμένα αυτό δεν με πείραξε, ίσα ίσα εγώ το βρήκα θελκτικό. Έχει μια θεατρινίστική συμπεριφορά και τουπέ. Στο τέλος μιας από τις δυό συνευρέσεις μας μου είπε πως ξέρει κάποια ισπανικά. Τη ρώτησα αν είχε βρεθεί στην Ισπανία για ‘’δουλειά’’ μου απάντησε πως όχι τα μαθαίνει γιατί της αρέσουν! Αργότερα όταν τη ρώτησα στο κουζινάκι πότε και που την βρίσκω συνήθως μου απάντησε, όπως στεκόταν όρθια απαξιώντας να με κοιτάξει βλέποντας κάτι στο τάμπλετ της, ως εξής
΄΄Βρίσκομαι εδώ κάθε απόγευμα και αν δεν είμαι να ρωτήσεις την υπηρεσία και θα σου πει αμέσως που είμαι’’ με στυλ που προσιδίαζε σε ξυνή μπιζνεσγούμαν η στέλεχος επιχείρησης και όχι σε πόρνη σε οίκο ανοχής! Όλα αυτά τα βρίσκω χαριτωμένα! Σίγουρα δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από κάτι ηθοποιούλες που βλέπουμε σε σήριαλ. Στα πρακτικά είναι πολύ καλή. Παίρνει πολύ καλές στάσεις και το υποκριτικό της ταλέντο γίνεται και εκεί εμφανές. Μου έριχνε κάτι ματιές όταν την είχα στα τέσσερα! Γλύφει καλά τον πούτσο, μου έγλειψε και τα αρχίδια. Το μπουρδέλο πολύ καλό σα στούντιο, μου αρέσει που έχει καθρέφτες στα δωμάτια και από τις δύο πλευρές. Γενικά η Αννούλα νομίζω είναι VFM για 20 ευρώ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
2.184
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού