Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βλέπω πως η Τζούλια η ‘’Ρωσογερμανίδα’’ επέστρεψε στις βάρδιες, οπότε λέω να καταθέσω στα αρχεία του Βου την προ ολίγων εμπειρία μου μαζί της. Η κοπέλα αυτή είναι αντικειμενικά πολύ όμορφη και πολύ του γούστου μου. Αδύνατο αλλά καμπυλωτό σώμα, ωραίο φυσικό στηθάκι, θελκτικότατη περιφέρεια. Κατσαρομάλλα με φατσούλα γλυκοπρόστυχη με κεντροευρωπαϊκα χαρακτηριστικά. Ο τρόπος συμπεριφοράς της είναι μιας χαμηλών τόνων καθημερινής κοπέλας, φαντάζει παράξενο που είναι πουτάνα στη Φυλής. Μιλάει μόνο γερμανικά, και εμένα που τα γερμανικά μου είναι μέτρια μου ήταν κάπως δύσκολο να συνεννοηθώ μαζί της. Έπαιρνε πόζες στο κρεβάτι και με κοιτούσε με λάγνο ύφος. Μου ήρθαν στο μυαλό γερμανικές τσόντες προ δεκαπενταετίας και βάλε. Μου πήρε λίγο πίπα στημένη στα τέσσερα με εμένα γονατιστό. Τη χούφτωνα κυρίως στον κώλο. Όπως ήταν γύρισε στα τέσσερα και της τον έχωσα. Το μουνί της φαρδύ με μπόλικη κρεμούλα. Τη γαμούσα ήταν καλά στημένη αλλά δεν είχα στύση της προκοπής. Βγήκα και της έριξα μερικά μπατσάκια στον κώλο. Αμέσως αντέδρασε και μου είπε, ευγενικά μεν αλλά σε σοβαρό τόνο, να μην τη χτυπάω γιατί την πονάει. Και δεν το κανα και δυνατά. Ήμουν που ήμουν σε μέτρια κατάσταση, αυτή η άρνηση της χειροτέρεψε την κατάσταση. Προσπάθησα και την γάμησα ιεραποστολικά και στα τέσσερα με δύναμη αλλά δεν μπορούσα να τελειώσω και κουράστηκα. Πέρασε ο χρόνος και η κοπέλα μου λέει πάντα με ευγένεια πως είμαστε στα δέκα λεπτά και πρέπει να φύγει. Γερμανική συνέπεια! Δεν της είπα τίποτα, δεν μου δωσε άλλωστε καμμιά αφορμή να θυμώσω μαζί της. Ευγενική και γλυκιά αλλά ταυτοχρόνως τυπική και κρύα. Έφυγε χωρίς να τελειώσω. Από το κουζινάκι καθώς αποχωρούσα με χαιρέτησε καλοσυνάτα.
Συστήνεται σε όσους γουστάρουν ωραία μουνιά αλλά δεν κάνει καθόλου για ψιλοάγριες καταστάσεις. Σίγουρα θα ικανοποιήσει και τους γερμανομαθείς πορνοφαν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
2.172
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, anestis_38 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2016
Η τζουλια ειναι απο μολδαβια και εχει δουλεψει σε πολλες πολεις στη γερμανια...ψυχρη τυπικοτατη και αφιλοτιμη...το μονο που την ενδιαφερει ειναι το χρημα και το συμφερον της...εστω και αν πατησει επι πτωματων...δε θα επεκταθω σε αλλες λεπτομεριες για να μη κατηγορηθω για παραβιαση προσωπικων δεδομενων...εμαθε παντως πολλα στη γερμανια σχετικα μς ρη καθαριοτητα και την υγιεινη των προσοπικων της ενδυματων...επιασε η κυλοτα περιοδο την αφηνουμε να μας τη πλυνει η καλη μας αυγκατοικο που μας εφερε να φαμς ψωμι στην ελλαδα...αυτα τα ολιγα και οι επιλογες δικες σας.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1