Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα τα γραψω οπως τα εζησα με λιγη ζαλη ακομα στο κεφαλι, ξημερωματα πλεον κυριακης, σαν νανουρισμα πριν κοιμηθω Γαμήσου

Σαββατοβραδο, πιωμενος απο νωρις και αρκετα, βρισκομαι κατα τις 00.00 κοντα στην περιοχη. Με περιμενει παρεα στο κεντρο για κραιπαλη αλλα εχω λιγο χρονο για σκοτωμα, οποτε μια πρωτη σκεψη ηταν η Αννα (με την κωλαρα) που δουλευει στον ιδιο οικο, με την οποια εχω σοβαροτατο δεσμο (μόνο οσο βρισκομαι μεσα στο δωματιο) Ματάκι
Μπαινω μεσα στον οικο με υφος κοκάκια καουμποι και κοιταζω καταματα τους γυρω μου. Πλεμπα. Βγαινει γρηγορα η κοπελα, σοκαριστηκα ευχαριστα απο την ομορφια και τον κωλο της, μετα απο λιγα δευτερολεπτα σοκαριστηκα δυσαρεστα που δεν ηταν η πουτΑννα μου.
Ψηλη φανταζε στα πορνοτακουνα, δεν ηταν ομως, σωμα μοντελε, βυζι 1-1.5 στητο, κωλαρακι απο τα καλα, ενα αξεσουαρ σαν κορδονι στο ενα της ποδι, πολυ πουτανε, ομορφο σκυλισιο προσωπο πορνοσταρικο με μαυρο μαλλι. Απο της πιο καυλες της περιοχης σιγουρα.

Βγαινω εξω, και κανω μια βολτα να δω τι υπαρχει τριγυρω. Πολυ κινηση, καθε καρυδιας καρυδι. τα σοκακια της μαγευτικης ιασωνος βρωμανε μια γλυκια κατρουλοσκατιλα, ιδιαιτερα γραφικα σκηνικα ο κλασμενος τυπας που ξερναγε τον κωλο του εξω απο το Ι.19 και ειχε κανει μουνι ολο το διαδρομο του οικου, και ο γυφτος με το ντατσουν που επαιζε σκυλαδικα στο τελος του ιδιου πεζοδρομου σαν να εκανε κανταδα στις πουτανες. Καπέλο παραδεισενια ατμοσφαιρα.

Επαναφορα στον οικο μετα απο μια μινι περιπλανηση και πολλα μπαζα. Πλεμπαααα. Πηγαινω ψιλονταιλικι στα ενδοτερα αγνοωντας τους καινουριους πελατες και παραμεριζοντας το κουρτινακι κολλαω ενα δεκαρικο στο κουτελο της τσατσας, η οποια με εστειλε στο μεσα δωματιο. Κατι ψοφιο μυριζε αλλα ηταν το τελευταιο πραγμα που με ενδιεφερε εκεινη την ωρα. Γδυνομαι και παω να πλυθω, συνειδητοποιω οτι δεν βρισκω το κωλοχαρτο. Βγαινω στο διαδρομο μονο με τα υποδηματα Ναι! και της λεω να μου φερει ενα κωλοχαρτο, μου λεει γελωντας οτι εχει. παω πισω στο δωματιο, ειχε Χμμμ;

Ξαπλωνω και ο προηγουμενος τελειωσε κυριολεκτικα σε 3 λεπτα, οποτε πριν προλαβω να χαιδευτω λιγο για να ξεσηκωθω, μπαινει μεσα η κοπελα. Με εμφανες παραπονο που δεν περασα αμεσως οταν την ειδα αλλα εφυγα, αφου της απαντησα διπλωματικα οτι "βαριομουν να περιμενω τα 3 δωματια που ειχε αναμονη ομως τελικα αναθεωρησα οτι εισαι πολυ καυλιαρα", ξαπλωσε διπλα μου και αρχισε να με χαιδευει και να μου την παιζει. Τη ρωτησα πως τη λενε αλλα το επομενο δευτερολεπτο ξεχασα τι ειπε (την ταιριαξα με την κριτικη του dmtrs εξ εξ εξ απο κατω) γιατι ειχα αρχισει να τη χουφτωνω.

Η πουτσα μου ηταν τελειως ψοφια, κι οταν λεω τελειως το εννοω. χαιδευα τον βελουδινο κωλαρινγκο της και τα βυζακια της αλλα δεν ειχε παει ουτε ενα ml αιματος στο λουκανικο. Μου εβαλε καποτα σε πεσμενο μοριο και αρχισε πιπα. Αγρια πιπα, και λιγο ατσουμπαλη, μπορει να την εκτιμουσα καποια αλλη στιγμη. Αυτη μουγκριζε σαν αγελαδα σε καθε ρουφηξια. Μετα απο 2 λεπτα εχω πιασει μολις μια 70αρα στυση. την βαζω να με καβαλησει. μπολικη κρεμα στο μουνι, το αλκοολ εξακολουθουσε να κραταει μουδιασμενο το πουλι μου. Μου ζηταει να αλλαξουμε σταση σχετικα γρηγορα Κεφάλι σε τοίχο!. Ειχα αρχισει να πιστευω οτι δεν θα χυσω σε αυτην τη συνευρεση, βασικα ημουν σιγουρος. Την εβαλα στα 4 που ειναι το φορτε μου.

Πολυ καλο στησιμο απο μερους της, η θεα ηταν πορνοσταρικη, μοντελοκωλαρα.
Η πουτσα μου ομως ηταν ελαχιστα σκληρη και παρεμενε στο 70% της στυσης. Μπαμια. Βαζω την μπαμια μου Κουλ λοιπον μεσα στο μουνι της, αυτη δεν ενιωθε σιγουρα τιποτα, και αρχιζω να πηδαω ετσι. Αυτη εκανε λες και την πηδαει αραπης, και καθε 30 δευτερολεπτα προσποιουταν κατι σαν οργασμο. Μου ελεγε προστυχολογα, "πηδα με καριολη" "σκισε με"

μιλαμε για θεατρικη παρασταση οχι αστεια, δεν μπορουσα να συγκεντρωθω και ηθελα να βαλω τα γελια. αλλα σκεφτηκα τον μακαριτη τον παππου μου ο οποιος θα γελαγε εκεινος, αν με εβλεπε να μην μπορω να γαμησω αντρικια ενα ομορφο μουνι σαν αυτο Γερο-μύστης

Συνεχιστηκε το ιδιο σκηνικο για 2 λεπτα. Το πηρα λιγο προσωπικα και πεισμωσα. ξεκινησα να βαζω τα δυνατα μου και να σκεφτομαι μονο το γαμησι και οχι τις 3000 μαλακιες που μου πεταγε ο μεθυσμενος εγκεφαλος. Επιανα την κωλαρα ποιημα, χαιδευα τα μπουτια -σιγα σιγα αρχισε να υπαρχει κινηση εκει κατω. Ανασηκωνομαι και την βολευω καλυτερα, ωπ ! μετα απο λιγο κουνημα και 5-6 πιστονιες, αρχιζω να πιανω σωστη στυση. ανεβαζω ενταση.
Αυτη μειωσε τις αυτιστικες κραυγες, αρχισε λιγες γκριματσες και ενω στην αρχη μου χαιδευε τα αρχιδια, μετα προσπαθουσε να με τα δαχτυλα να "κοψει" μερος της διεισδυσης απ'τον πουτσο μου.
Εδω ειμαστε λεω, την ειχα βρει, αρχισα να παιρνω μια μικρη "εκδικηση" για ολη την παρωδια με τα βογκητα. Γραπωνω την μεση της και αρχιζω να σπρωχνω με δυναμη. Αυτη αρχιζει να τραβιεται μπροστα,
-ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΜΩΡΗ ΚΑΤΣΙΚΑ, εδω θα μεινεις! σκεφτομαι, και συνεχιζω αλλωβητος το εργο.
-Κοιτα παππου κοιτα, σκεφτομαι παλι. πλεον εχω αρχισει και βαζω δυναμη με τα χερια γιατι ηθελε να ξεφυγει, η ποντικω.

Εχει φτασει το δεκαλεπτο και μου το υπενθυμιζει ρωτωντας με "τελειωνεις μωρο μου;", ελαφρως ενοχλημενη θα ελεγα.
Της λεω τωρα τωρα, ιδρωμενος και με λιγα σαλια στο στομα, ισως και λιγο αληθωρος,
μετα απο κανα λεπτο υπερκινητικοτητας, χουφτωματος, αγωνιας και υπερπροσπαθειας (γυμνασα και μπρατσα με τοσο τραβηγμα), εχυνα σταγονες επιτυχιας στο μουνακι της Προσκύνημα το οποιο οταν προσπαθησε να το παρει μακρια μου στο τελειωμα, την "αγκαλιασα" πανω απο την πλατη της με το σωμα μου και πλεον δεν μπορουσε να φυγει χιλιοστο, πορναρα μου Έρωτας
Αφου στραγγιξα καλα καλα μεσα, της πατησα την χαρακτηριστικη σφαλιαρα σπλααατς που ριχνω στο κωλομερι οταν τελειωσω. Με χαιρετησε και βιαστικα εβαλε τον στρινγκο της και εφυγε.

Ιδρωμενος και λαχανιασμενος, αφου αραξα σαν σουλτανος κανα λεπτο στο κρεβατι ακινητος με ολα να γυρνανε γυρω μου, σηκωθηκα, πλυθηκα, και ξεκινησα να παρω το δρομο της επιστροφης στην ψευτια του Σαββατοβραδου. Στην εισοδο η τσατσα μου χαμογελουσε με υφος πεθερας που μολις ζητησα το χερι της κορης της. Κατσικογάμης

Σε γενικες γραμμες, εγω περασα ενα ενδιαφερον βραδυ, μετρια η εμπειρια μου με την κοπελα, η οποια κλεβει οσο μπορει οταν ζοριστει λιγακι, αλλα στο κυριως πιατο του απλου προγραμματος που προσφερει στα 10 ευρω νομιζω πως δεν ειναι κακη επιλογη, οπως λεει ο δημητρης πιο κατω, αν καποιος γινει πελατης περναει καλυτερα, οπως και με ολες τις πουτανες νομιζω (Αχ αννα γιατι ειχες περιοδο σημερα ΑΝΝΑ).
Αυτα για την εμπειρια μου με την χριστινα την πορνοσταρ (απο τα λιντλ), η βαθμολογια μου ειναι υποκειμενικα αντικειμενικοτατη, καλο χειμωνα σε ολους, γαματε για να μη γαμηθειτε Γαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2016
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
paparotriftoulas
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
28.991
Πόντοι:
10.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, kaavlas, Μακελάρης και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2016
Θα έλεγα να μην πίνεις τόσο φιλαράκο...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1