Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Στριπτιτζάδικα 162816
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...η δυσφορία και η κοπωση απο τις κοινωνικές υποχρεωσεις , επέβαλαν συνάντηση με διδάσκαλο προς ευρεση αντικειμένων άμεσης αισθησιακής ικανοποιήσης ...
προκαταρκτικό φιλοσοφικό καφεδάκι όπου καυλαντίσαμε για ζέσταμα στην σερβιτόρα και ύστερα προσγειωθήκαμε επι του καναπέως των Μουσών...
...η κόλαση άνοιξε τις πύλες της και προσγείωσε στο μαγαζί έναν θηλυκό διάβολο ψιλολιγνο με καροτί κοντό μαλλί και πράσινα μάτια ονοματι Λάουρα ...δημιουργήθηκε μια παράξενη χημεία που μετουσιώθηκε σε έναν έντονο διπλό χορό ...που μου άφησε έναν καημο καθώς σκεφτομουν το τι θα γινόταν άν συναντιομασταν σε κάποιο κρεβάτι ...η κινησή της στην πίστα αντιπροσώπευε το "βιαιο" του χαρακτήρα της ...σε συνδυασμο με μια γοητευτική θηλυκότητα ...όταν ανέβηκε στην πίστα παρέα με μια άλλη κοπέλα και έκανε το "κατοικιδιο" που το έσερνε η άλλη με ένα λουράκι και στην συνέχεια καθώς επιδίδονταν σε λεσβιακές περιπτύξεις ...η διέγερση έφτασε σε υψηλά επίπεδα για να βαρέσει κόκκινο όταν προσκάλεσαν στην πίστα και μια 3η κοπέλα (ερασιτέχνιδα) και χορευαν και οι τρείς τους μια παράξενη λεσβιακή χορογραφία ...η οποια τουλάχιστον σε μένα , με έκανε αναστενάξω καθώς η φαντασία μου κάλπαζε και σχημάτιζε στο μυαλό μου παράξενους τριηδονιστικους παρτουζιακους συνδυασμους ...
...έτερο αντικείμενο που προσέλκυσε το ενδιαφέρον και την στύση ...ήταν ένα κοράσιο που φυσικά δεν θυμόμαστε το όνομα ...χορεψε έναν χολυγουντιανο χορό και την τιμήσαμε με τον δασκαλο ( ξεχωριστα) και μείναμε αμφότεροι πολυ ικανοποιημένοι ...αν και εγω με τον διπλο χορό που έκανα φλερτάριζα σε όλη την διάρκεια του δευτερου με την εκσπερμάτιση αλλά παρόλαυτά επέδειξα αυτοσυγκράτηση ...
...για επιδόρπιο ο διδάσκαλο πήρε ένα άλλο ξανθο πιπινάκι για το οποίο πάλι ζητάω συγνώμη αλλά δεν συγκράτησα όνομα , άλλα ήταν πετιτ κοντουλικο αλλά καυλωμένο ...εγώ πήρα την Σιμον μια μιλφ με ωραίο σώμα και έντονη προσωπικοτητα ...
...βγηκαμε έξω ερεθισμένοι και ευγνώμωνες για τις αισθησιακές καταστάσεις που δημιουργήσαμε με την αρωγή και βοήθεια των πορνοκορασίων του εν λόγω στριποθεάτρου ...
5ευρώ ο απλός χορός και 10 η είσοδος με τα ποτά ...στο πορνοεπανιδείν
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.088
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, blizardeye, Πρυτανης και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2016
"όταν προσκάλεσαν στην πίστα και μια 3η κοπέλα "

θα μας κανεις να τρεχουμε τζιτζιφιες κυριακατικα !Ματάκι
02 Οκτωβρίου, 2016
Αναστασια ονομάζεται το ξανθό πιπινάκι...Έρωτας Αυτή και το Χόλιγουντ φέις μωρό ήταν οι καλύτερες χθες βράδυ.
Σημειωτέον, ότι το βράδυ ονειρεύτηκα ότι κέρδισα μια κλήρωση 100.000€ στο καζίνο Λουτρακίου και έδωσα φιλοδώρημα 100€ στην Νάντια (μια καύλα μελαχρινή ρουμάνα που είχε έρθει δίπλα μου λίγο πριν φύγουμε) λέγοντας της "αυτά είναι δικά σου για τον χορό που δεν κάναμε"!!! Τι σου είναι το υποσυνείδητο...ίσως αυτή υποσυνείδητα να μου άρεσε περισσότερο από τις άλλες με τις οποίες χόρεψα...Καπέλο
03 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...ακόμα και το υποσυνείδητό σου φανερώνει ότι είσαι ένας γεναιοδωρος πορνολόρδος ! Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3