Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 57 10
Call-Girls 116884
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τοσος ντορος και εχοντας ακουσει διαφορες αποψεις αποφασησα να δοκιμασω ( με τα 120 δυστυχως δεν τα ειχα καταφερειΘυμός)Πλεον ct αφου κανει μονο τουρς με αλλες τιμες κτλπΕμμμμ
Η συναντιση κλειστικε σχετικα ευκολα με 3 μηνυματα,για την επομενη ημερα γιατι την ιδια ημερα δεν υπηρχε διαθεσιμη
Η κοπελα που απανταει στο τηλεφωνο ευγενικη και τυπικη και απαντουσε σε οτι την ρωτουσα για πληροφοριες κτλπ μεσο μηνυματων .θετικο αυτο γιατι ρωτουσα διαφορα.. ζητησα dress code και τηρηθηκε οπως και κοκκινα εσωρουχα Έρωτας

Συναντιση στα νοτια προαστια βραδακι με καθορισμενο ραντεβου 1 ωρας
εφτασα μιση ωρα νωριτερα μπανακι ποτακια παρηγγειλα κ περιμενα με Περιεργια να δω τι θα αντικρισω
με ενημερωσαν για καθυστεριση 7 λεπτων , οκ κανενα θεμα
ακριβως στα 7 λεπτα Χμμμ; λες και το ηξεραν ακριβως χτυπαει η πορτα
ανοιγω το κοριτσι μπαινει μεσα με κυριλε sexy ντυσιμο με ενα χαμογελο μεχρι ταυτια
και μου λεει ΄΄γεια σου καυλα ΄'Εμμμμ
΄''τι ζεστη ειναι αυτη aircondition και μουσικη''
αφηνει τσαντα πεταει ρουχα εχω κανει μπανιο μου λεει
ολα αυτα με μια ανασα Γλώσσα σε δευτερολεπτα
εγω να εχω μεινει λιγο μαλακας οχι τοσο για το σωμα το οποιο ειναι οντος πολυ καλο μαυρησμενη με χρυση χεννα piercings κοσμηματα ωραια μακρι μαλλι καστανοξανθο βυζακι 2αρι πολυ καλο φυσικο απαλο δερμα , αλλα για το προσωπο . Δεν το περιμενα για το δικο μου γουστο ειναι level μοντελου , χειλακια φουσκωτα τοσο οσο ,μιτουλα ωραια με καμπυλη ,λεπτο αδυνατο προσωπο ,λευκα δοντια και παρατηρησα εχει κ στρας στο δοντι ,ματαρες που στο σκοταδι δεν φαινονται καλα, αν την βαλεις στο φως ειναι ενα υπεροχο πρασινογκριζο χρωμα , μου εδειξε και το ξυρισμενο της κεφαλι της πηγαινει και με τα piercing που εχει σαυτακι της ειναι καθλωτικοΣπασίκλας
Μου θυμισε απιστευτα την Μπουσδουκου στην καλυτερη εκδοχη της !
Ερχεται με πιανει με φιλαει απτον λαιμο σιγα σιγα μεχρι κατω και αρχιζει μια πιπα στον ηδη καυλωμενο μου πουτσο χωρις χερι στην αρχη αργη μετα πιο δυνατη με φουλ σαλιο κ πνιξηματα μεχρι δακρυων ! φαινεται να γουσταρει πιπα Ναι!
''το μουνακι μου σε περιμενει '' μου λεει ,καποτα στα τεσσερα, στα πλαγια ,στο πατωμα τρελη pse φαση με κωλοσκαμπιλα βρισιδια μαλακα καριολη μελεγε Εμμμμ πολυ εντονο γαμησι γρηγοροι ρυθμοι με καταθεση μετα απο κανα 20 λεπτο στο στομα της και τα ρουφιξε ολαΈρωτας
συζητηση λιγο μπανακι μαζι Ματάκι κωλοτρυψιμο πιπα στη ντουζιερα γαμησι κρεβατι αυτη απο πανω και μπαλκονι σκυμενη πανω στ τραπεζακι με κααθεση μεσα της
Κατσικογάμης
αραγμα να ηρεμισω λιγο (με πεθανε ), μασαζακι το οποιο καλο αλλα δεν με τρελανε
ντουζακι κ συζητηση , πολυ ευδιαθετο κοριτσακι μπορεις ανετα ν μιλησεις
μετα τον πρωτο γυρω την ρωτησα αν μπορει να κανουμε +μιση ωρα για να εχουμε πιο ανεση να την χορτασω και ειχε χρονο Χαμόγελο
Προτεινεται για πιπινολατρεις και λατρεις του petit
σωμα κοντου μανεκεν και προσωπο που σε στελνει με ηλικια πιο φρεσκο δεν γινεται
εξωτικη ομορφια σαν συνολο μου θυμιζει ιταλιδα
Αυτη ηταν η δικη μου εμπειρια με την μικρη βερονικοδαφνη οταν ξαναερθει αθηνα κ οταν εχω το απαιτουμενο badget θα την ξανασυναντισω σιγουρα. Η βαθμολογια ειναι η μεγαλυτερη που μου επιτρεπει το συστημα
προσωπο 10
σωμα 9
συμπεριφορα 10
επικοινωνια 10
συμμετοχη 10
τιμη 7

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
350€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
308
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Υπουργός83, THV, satyrus και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2016
Τα καταπινη? Ο αλλος την πηρε για μια μερα και δεν ανεφερε για καταποσηΧμμμ;
03 Οκτωβρίου, 2016
αυτα δεν πανε με την ωρα....
03 Οκτωβρίου, 2016
350 για μιαμιση ωρα;;; Εχουμε ξεφυγει τελειως ρε παιδια;
03 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι να καταπιεί ? Αέρα ? Μετά το τρίτο χύσιμο θα έβγαζε σταγόνες Ναι!
05 Οκτωβρίου, 2016
φιλε Μανο μεχρι να ξαναβρείς 350 ευρω φροντισε να μαθεις και λιγα ελληνικα. Η Δαφνοβερονικα θα φυγει η ορθογραφια θ μεινει
05 Οκτωβρίου, 2016
350;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Καλά μας κάνουνε.
06 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φυσικά καλά μας κανουνε. Διότι ακόμα και να έχεις 350 να δωσεις.... αμα τα δίνεις σημαίνει οτι δεν τα σέβεσαι. Το κατω κεφαλι κανει κουμάντο.
S
Sc0rpi0s
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7