Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 79 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Διαβαζοντας απο συναγωνιστες πηγα σημερα σε μερικα σπιτακια στοχευμενα. Το δευτερο σπιτι που πηγα ηταν το Φ9, οπου ηταν η Ναταλυ. Με το που την ειδα ειπα οτι θα περασω. Λεπτη, ξανθια πιτσιρικα ρωσιδα (μεγαλωμενη στην Ελλαδα με πολυ καλα ελληνικα), με μικρο στηθος στητο κι ομορφο, επιπεδη κοιλια και λεπτα ποδια με λιγες φλεβες, αγυμναστες γαμπες. Εχει και καποια τατου, στο πελμα και αλλου. Το προσωπο της εχει καποια αγρια χαρακτηριστικα αλλα ειναι ομορφο!
Η υπηρεσια ανακοινωσε τα προγραμματα και αυταρχικο. Ρωτησα αν εχουν εργαλεια και ειπε: Ναι, ολα!
Μπανακι ειχα κανει απο το σπιτι, οποτε μπηκα και γδυθηκα. Φρεσκαρισμα τα αρχιδακια και αραγμα. Υστερα απο λιγο μπηκε μεσα το μωρο με ενα τσαντακι που ειχε μεσα 2 δονητες χωρις ζωνη (δυστυχως) και κρεμα.
Ηρθε κοντα μου κι εβγαλε το σουτιεν. Της ζητησα να μην βγαλει τα παπουτσια, φοραγε ωραιες γοβες. Αρχισα να της γλυφω τα ποδια. Της ζητησα να κατσει στην ακρη του κρεβατιου και οπως γλυφω τα ποδια στα 4 να μου βαλει δαχτυλο. Περασε καποτα στο δαχτυλο της και το καρφωσε γρηγορα στον κωλο μου, εδειξε μεγαλη ανεση... Επαιζε ωραια, μετα γυρισα μπροστα της κι αυτη συνεχιζε απο κατω. Υστερα ανεβηκαμε στο κρεβατι, αφου εστρωσε ενα καλυμα. Εβαζε δαχτυλακι ωραια κι επεφτε πανω μου, εγλυφα τα βυζακια κι επαιζε ερωτικο φιλακι στο μαγουλο. Με κοιταγε προστυχα. Ζητησα να γλυψει αρχιδια, το εκανε πολυ δειλα. Πηρε τον ενα δονητη (τον πιο μικρο απο τους 2 μεγαλους) και τον εβαλε μεσα μου. Μου ζηταγε να ειμαι χαλαρος κτλ. Την καθοδηγησα λιγο και ηταν καλη.
Επειδη ηταν μεγαλος της ζητησα να ξαναγυρισουμε σε δαχτυλακι. Καθε φορα αλλαζε καποτα, πολυ σωστη. Τωρα μπηκε πιο δυνατα κι επαιζε με τον προστατη μεσα, οποτε υστερα απο λιγο εχυσα στα βυζια της.
Μου εφερε χαρτι να σκουπιστω και πλυθηκε κι αυτη, ενω συζητησαμε λιγο. Ειναι πολυ συμπαθητικη και ομορφη. Θα ηθελα πολυ να ξαναπαω, της ζητησα να παρουν στραπ ον με ζωνη κι αυτο γινει πιστευω αξιζει πολυ.
Δουλευει 7-16.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2016
Όνομα κοπέλας
Ναταλύ
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, gekzy

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού