Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 75 10
Μασατζίδικα 251499
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Πέμπτη νωρίς το απόγευμα γύρω στις 15.30 , καιρό έχω να επισκέπτω αυτό το ελαιοτριβείο , κάποια πράγματα έχουν αλλάξει κάποια πράγματα δυστυχώς όχι.... Στην υποδοχή κλασσικά η πάρα πολύ ευγενική Ελπίδα με τελευταίο μαγαζί αναφοράς πριν έρθει από πέρσι τον Νοέμβριο που άνοιξε το κατάστημα το Συγγρού 40 -42 , με πέρασε στο σαλόνι όπου μου είπε ότι έχει δυο κοπέλες διαθέσιμες και δύο στο δωμάτιο . Και οι τέσσερις κοπέλες που είδα δεν δούλευαν σε αυτό το ελαιοτριβείο την τελευταία φορά που είχα έρθει πριν πολλούς μήνες .

Έχουμε και λέμε , Κλαούντια ξανθοκάστανη παχουλή με 2.5άρι βυζί , Εύα ξανθιά χοντρούλα με 2.5-3άρι βυζί , αυτές ήταν οι διαθέσιμες οπότε της είπα ότι θέλω να περιμένω για να δω και τις άλλες . Με πέρασε σε δωμάτιο να περιμένω , μετά από κάνα τέταρτο ήρθε από το δωμάτιο πρώτα η Άννα , ξανθιά μιλφογκιλφ με αρκετά πιασίματα και μάλλον 2.5άρι βυζί και τελευταία έσκασε μύτη η μαυρούλα Νέλλη , χοντρή με μεγάλο σφιχτό κώλο και 3άρια τελικά βυζιά(με το σουτιέν με την μπανέλα και το φόρεμα φαινόντουσαν πολύ πιο μεγάλα).

Ξαναήρθε η Ελπίδα στο δωμάτιο και της ζήτησα να μου θυμίσει τα προγράμματα , είπε το πρόγραμμα της μισής ώρας είναι στα 60 ευρώ , το πρόγραμμα των 45 λεπτών στα 80 ευρώ , μασάζ σε στρώμα με νερό για μία ώρα στα 100 ευρώ και μασάζ σε στρώμα νουρού με ζεστό λάδι μία ώρα στα 120 ευρώ , ε αυτά τα προγράμματα με αυτές τις τιμές είναι αυτό που δεν έχει αλλάξει στο μαγαζί.
Δεν ήμουν πολύ ζεστός στο να περάσω αλλά λόγω του ότι είχα ραντεβού στην περιοχή στις 17.30 με έκανε να αποφασίσω να δοκιμάσω την Νέλλη την μαυρούλα μίας και έχω μια αδυναμία σε αυτές και ας τρώω φόλα κατά 60%...

Δεν άλλαξα δωμάτιο έμεινα σε αυτό που περίμενα , πήρα το πρόγραμμα των 80 ευρώ όπου όπως κάνουν σε αυτό το ελαιοτριβείο από τότε που άνοιξε μου ζητήθηκε να προπληρώσω. Μπήκα να κάνω το μπάνιο μου , μετά από λίγο επέστρεψε η Ελπίδα και μου είπε ότι ξέχασε να μου πει , έχει και άλλο πρόγραμμα , μασάζ με τέσσερα χέρια και μετά συνέχεια με την κοπέλα της αρεσκείας μου αλλά με τα νερά και τις σαπουνάδες δεν άκουσα την τιμή.

Σκουπίστηκα και ξάπλωσα στο κρεβάτι , μετά από λίγο ήρθε η Νέλλη στο δωμάτιο , αρχίσαμε να μιλάμε , είπε ότι είναι μισή Βραζιλιάνα (από την μεριά της μητέρας)και μισή Γερμανίδα(από την πλευρά του πατέρα της)και ότι είναι 28 χρονών (εγώ την έκοψα τουλάχιστον 35...)Αφού έμεινε με τα εσώρουχα με ρώτησε πρώτα αν θέλω να χρησιμοποιήσει λάδι η ταλκ και στην συνέχεια αν πονάω κάπου συγκεκριμένα για να δώσει μεγαλύτερη προσοχή. Το μασάζ της ήταν άνω του μετρίου έδειξε να ξέρει τα βασικά και ήταν άκρως χαλαρωτικό σε σημείο όπου αν συνέχιζε λίγο ακόμα μπορεί και να κοιμόμουνα... Κάλυψε και αυτή όλο το κορμί εκτός από τις πατούσες (συνεννοημένες είναι ... χα χα χα), κάποια στιγμή μου είπε να γυρίσω από μπροστά , αφού μου έφτιαξε την πλάτη του κρεβατιού ξεκίνησε μασάζ στα μπούτια αλλά και στον πούτσο , το έκανε αρκετά καλά , εγώ χούφτωνα την μεγάλη κωλάρα της που ήταν πολύ σφιχτή αλλά αυτό που ήταν πιο καυλωτικό είναι ότι φόραγε κορδόνι το οποίο είχε εξαφανιστεί στην κωλάρα της. Χούφτωνα τα κωλομέρια της και έτριβα τόσο το μουνάκι της όσο και την κωλοτρυπίδα της.

Έσκυψε και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της πολύ καλή βαθιά και υγρή ο πούτσος μου εξαφανιζόταν μέσα στο στόμα της και στα σαρκώδη χείλη της , της ζήτησα να γλύψει και τα αρχίδια κάτι που έκανε αμέσως. Σταμάτησε έβγαλε το σουτιέν της όπου αποκαλύφτηκε ότι τα βυζιά της ήταν σαφώς μικρότερα απο όσο φαινόντουσαν , στη συνέχεια έβγαλε και το κορδόνι. Συνέχισε να με πιπώνει και εγώ να παίζω με τις τρύπες της. Σηκώθηκα και ασχολήθηκα με τα βυζιά της ενώ αρχίσαμε να φιλιόμαστε . Την έστησα όρθια στα σκυμμένη στα τέσσερα , έσκυψα πίσω της και χούφτωνα με μανία τα μεγάλα σφιχτά κωλομέρια της.

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση με αυτήν ανάσκελα στο μασαζοκρέβατο και το ένα πόδι της πάνω από τον ώμο μου , την κάρφωνα με μανία και δυνατά και δεν χαμπάριαζε μία , την σήκωσα και την έστησα στα τέσσερα αυτή την φορά στον καναπέ , την γαμούσα και μάλαζα τις βυζάρες της , επιχείρησα να την γαμίσω από κώλο χωρίς να της πω τίποτα , δεν τραβήχτηκε αλλά ήταν τόσο σφιχτή που δεν μπορούσα να μπω , έτσι εγκατέλειψα αυτήν την ιδέα αλλά έμεινα και με την απορία αν τον δίνει τελικά η όχι και αν το κάνει , το κάνει με έξτρα λεφτά?

Αφού την γάμισα για λίγο ακόμα στα τέσσερα της είπα να γυρίσει , έβγαλα το προφυλακτικό και της έδωσα τον πούτσο στο στόμα της , με έγλυφε με μανία , όταν ένιωσα ότι αρχίζω να χύνω έπαιξα τον πούτσο μου μπροστά στα χείλη της , άλλα πήγαν στο στόμα της άλλα στην μάπα της αλλά αυτή ατάραχη είχε βγάλει την γλώσσα της και έγλυφε τον πούτσο μου με ευχαρίστηση . Της έδωσα χαρτί να σκουπιστεί , με ρώτησε αν θέλω πριν μπω για μπάνιο να μου σκουπίσει τα λάδια με οινόπνευμα και της απάντησα καταφατικά. Με χαιρέτησε έφυγε με ένα πολύ μεγάλο χαμόγελο ζωγραφισμένο στα χείλη της και είπε ότι με περιμένει πάλι. Έκανα το μπάνιο μου , η Ελπίδα με οδήγησε στην έξοδο και με ρώτησε πώς πέρασα και αν είναι όλα καλά .

Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 50 λεπτά , εντάξει η κοπέλα είναι μόνο για εκείνους που αρέσκονται στις σοκολάτες αλλά αυτό δεν αλλάζει ότι κάνει καλό χαλαρωτικό μασάζ ενώ και στο γαμίσι σου βγάζει κάτι το άγριο ειδικά στην πίπα. Δεν ξέρω αν θα την τιμήσω πάλι , ίσως αν ρίξουν τις τιμές τους η αλλάξει “επίσημα “η πολιτική τους , τι εννοώ όταν πρωτοάνοιξε στα 80 είχε δύο εκτονώσεις έστω και με συνεννόηση με την κοπέλα .
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2016
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Νέλη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.633
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2016
Ρε φίλε τι ώρες δουλεύει αυτό το μαγαζί; είχα πάει μια φορά 8 πάρα το απόγευμα κ δεν ανοιγαν.
12 Οκτωβρίου, 2016
το ιδρυμα ποιο ειναι?...η μονοκατοικια μπροστα με τις επιτοιχιες πετρες ή το διωροφο πισω?
13 Οκτωβρίου, 2016
πηρα τηλεφωνο ειναι ανοικτο μεχρι 20.00 ........ η νελη εχει δεκαημερη αδεια
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3