Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 557 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η Σάρα είναι ένα όμορφο κορίτσι:
Σχετικά ψηλή,μελαχροινή με καλό πρόσωπο.
Έχει ωραίο σώμα με καλοσχηματισμένο κώλο αλλά με μικρό στήθος.

Η κριτική αυτή είναι αποτέλεσμα δύο συναντήσεων μαζί της.

Στη πρώτη συνάντηση,όλα κινήθηκαν σε χαλαρά μεν αλλά και πολύ μέτρια επίπεδα.
Δηλαδή η Σάρα ήταν χαλαρά κινητική/ενεργητική αλλά με μηχανικά προκαταρκτικά:τριψίματα σε όλο το σώμα,επιφανειακά φιλιά και γλειψίματα σε λαιμό και στήθος,χάιδεμα και παίξιμο της επίμαχης περιοχής.
Το στοματικό της ήταν μέτριο,ρηχό αλλά παιχνιδιάρικο - αν στο παιχνίδισμα συμπεριλάβουμε την ερωτική "οπτική επαφή".
Σωστά τοποθετημένη στο πισωκολλητό δίχως αντιρρήσεις και δυσανασχετήσεις στο κυρίως θέμα.

Γενικά μια συνεύρεση που θα την χαρακτήριζα άχρωμη,δίνοντας αρκετά ελαφρυντικά στη Σάρα λόγω της προχωρημένης ώρας και της κούρασής της-όπως τουλάχιστον μού είπε η ίδια καταλαβαίνοντας το μέτριο της απόδοσής της.

Οπότε αποφάσισα να δοκιμάσω για δεύτερη φορά ελπίζοντας σε κάτι καλύτερο το οποίο όμως δεν ήρθε ποτέ.

Πρώτη στάση,αμυντική και λουφαδόρικη:
Ξαπλωμένη πολύ χαμηλά,ανάμεσα στα πόδια μου και με το κεφάλι της στο ύψος της κοιλιάς μου,δίχως να βγάλει το εσώρουχό της ήταν σαφές πως προσπαθούσε να αποφύγει ότι και όπως μπορούσε.

Προκαταρκτικά;Επαναλαμβανόμενα μηχανικά,με φιλιά από το κάτω μέρος του σώματός μου προς τα επάνω και επιστροφή πίσω-σαφής η πρόθεσή της να αποφύγει τυχόν φιλιά.

Στοματικό εξίσου μέτριο με την πρώτη συνεύρεσή μας,συνέχισε να είναι τοποθετημένη στα χαμηλά μου,μη έχοντας έτσι εγώ τη δυνατότητα να την αγγίξω/χαϊδέψω.

Με όχι πλήρη ερεθισμό μου,ανέβηκε από πάνω μου στα γρήγορα,με τέτοια θέση που το μόνο που μου επέτρεπε ήταν η ενασχόλησή μου με το στήθος της.
Και ξαφνικά εκεί που πήγαινα να αποκτήσω σωστό ρυθμό και συγχρονισμό με το καβάλημά της,ξεκαβάλησε απότομα και γύρισε σε ιεραποστολικό όπου και ήρθε το τέλος.

Όλα αυτά με μηχανικό τρόπο και με γρήγορο ρυθμό προσεγμένης ξεπέτας αφήνοντας τελικά κακή εντύπωση ως μέσο όρο και των δύο συνευρέσεων.

Ο χώρος σχετικά καθαρός,η υπηρεσία ενόχλησε λίγο πριν το τέλος της 12 λεπτης παραμονής μου στο δωμάτιο.

Με πολύ μέτριες υπηρεσίες,η Σάρα έχει μεν την εμφάνιση αλλά όχι και την ουσία και δεν συνίσταται ούτε σε αυτούς που περιμένουν έστω απλά και μόνο ένα μίνιμουμ επίπεδο υπηρεσιών που τιμάται μάλιστα με 20 ευρώ.

Ελπίζω να βοήθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 28, 2016
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
891
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Flaros, Bugatti και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2016
Πολύ καλή η κριτική σου!Η Σάρα είναι από τις κοπέλες που ξεκίνησαν καλά και μετά άραξαν.
T
thor_69
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1