Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ετεροχρονισμένη κριτική λόγω του ότι κάτι δε πήγαινε καλά με το προφίλ μου.
Η Επίσκεψη έγινε στις 16/09 στις 12:00 περίπου το πρωί.
Με καλωσορίζει η διαιτητής και μου ανακοινώνει τη Λάουρα, με ρωτάει αν την έχω ξαναδεί της λέω όχι και μου την φωνάζει...
Εντάξει παιδιά, εμένα που μου αρέσουν και οι ΠΕΤΙΤ καταστάσεις, ήταν όλα τα λεφτά...
Λεπτό μωρό, (πάνω σε 3όροφα τακούνια βέβαια χεχεχε), με μικρό βυζάκι και τρελό κωλαράκι, λεπτεπίλεπτο... Μου λέει τα προγράμματά και παίρνω το «έξτρα» στο 40άρι.
Περνάω μέσα, έρχεται και αυτή κλείνει πατζούρια ανάβει το αρκουδίσιον και μου ανάβει και τα κουραστικά πολύχρωμα λεντάκια στο ταβάνι, φεύγοντας μου λέει περιμένετε λίγο και θα έρθει η κοπέλα γιατί έχει άλλο πελάτη ήδη. Οκ ευχαριστώ της κάνω και κλείνει τη πόρτα πίσω της...
Περνάει κάμποση ώρα, λογικά κανένα 20λεπτο...
Έχω ήδη αράξει εγώ και με τα κωλολεντ κόντευα να κοιμηθώ κιόλας...
Τέλος πάντων ακούω τις τακούνες να χτυπάνε και να πλησιάζουν προς το δωμάτιο, ανοίγει η πόρτα και βλέπω τη Λάουρα να μπαίνει μέσα με το χαμόγελο στα χείλη.
Καλώς το της λέω, Γειά σου αγάπη μου απαντάει, λίγο social 1-2 λεπτά και μετά καρφί στο έργο «η ανύψωση του μικρού» κατόπιν ένδυσης αυτού...
Στα της πίπας αρκετά καλή, ούτε χέρια ούτε δόντια ούτε τίποτα... Μπράβο στη κοπέλα, λόγω του ότι ήμουν «φορτωμένος» δε την άφησα να συνεχίσει γιατί στο 5 λεπτο θα είχα εκπυρσοκροτήσει και ήταν αμαρτία να φύγει το 40άρι έτσι... Τη σταματάω με ωραίο τρόπο για να μη νομίζει πως δε μ’ άρεσε κιόλας και της λέω φτάνει γιατί είναι κρίμα να τελειώσω από τώρα... Χαμογελάει και ξαπλώνει πίσω και με ρωτάει πως με θέλεις? Όπως είσαι της λέω και βουτάω ιεραποστολικά στο στενό μουνάκι της που βέβαια δεν ήταν δύσκολο να μπω γιατί πριν από 6-7 λεπτά ήταν άλλος μέσα...
Συνεχίζω για 3-4 λεπτά εκεί και μετά βγαίνω για μικρή παύση γιατί ήμουν στα τελειώματα και μου λέει πάρε με στα 4 και γυρίζει, χωρίς να της πω τίποτα αρχίζει το σφυροκόπημα για 1-2 λεπτά και μετά έτσι όπως ήταν στα 4 απλά την ξαπλώνω ολόκληρη στο κρεβάτι και αρχίζει το τσουχτερό γαμήσι, που παρότι ο προηγούμενος την είχε ανοίξει λίγο και μπήκα άνετα πριν, στη συγκεκριμένη στάση την έτσουξα για τα καλά, κλειστά τα πόδια της μπρούμυτα αυτή και εγώ από πάνω της να κοιτάω μία το κωλαράκι της που κόλλαγε πάνω μου όπως την κάρφωνα μία το πρόσωπο της που με κοίταζε με την άκρη του ματιού της...
Και κάπου εκεί το σφυρίξαμε για λήξη το ματς, σηκώθηκε καθαρίστηκε γιατί είχε και αυτή υγρά και της είπα ελπίζω να σε ξαναδώ, μου κάνει εγώ να δεις, ξέρεις όμως πλέον που θα με βρεις... Αμέ της λέω… Φιλάκια αγάπη μου λέει φιλάκια της λέω και φεύγει...

Κατά γενική ομολογία για τα στάνταρ του Ηρακλείου που έχω διαβάσει εδώ μέσα (γιατί είναι η πρώτη μου δοκιμή στο Ηράκλειο σε τέτοιο χώρο) είναι πολύ μπροστά το εν λόγο μαγαζί. Καθαριότητα, ευγένεια, μέτριοι χώροι, προσπαθεί να φέρει σε στούντιο (γι’ αυτό και αυτές οι τιμές υποθέτω) σε καλή τοποθεσία για να είμαστε μακριά από τα αδιάκριτα βλέμματα ειδικά αν πάς μεσημέρι και μετά δε θα σε δει κανείς ΕΚΤΟΣ και αν είσαι ΤΟΣΟ άτυχος...
Η Λάουρα στα του αγώνα ήταν καλή αν θέλεις απλά να πας να ξεφορτώσεις, γλυκιά κοπέλα (γι' αυτό και ο τίτλος) μικρό στήθος, τρελό κωλαράκι με γλυκό προσωπάκι. Κορίτσι όντως της διπλανής πόρτας... Μόνο που αν ήταν στη διπλανή πόρτα, θα της τη χτύπαγα καθημερινά για «ζάχαρη»...

Δε ξέρω ποιες άλλες κοπέλες έχει το εν λόγο κατάστημα, αλλά θα ήθελα να δω και άλλες κορασίδες... Έτσι για ποικιλία... ;) Σίγουρα θα ξανακάνω επίσκεψη στο εν λόγο κατάστημα πάντως... Ελπίζω και σύντομα... Και ελπίζω να πέσω και σε παραπάνω από μία κοπέλες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
alexherpk
Μέλος
Εγγραφή:
21 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
63
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, ser2000

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού