Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ημέρα ποδοσφαίρου, και η περιοχή όπως πάντα τέτοιες ώρες άδεια. Οπότε ευκαιρία για καταδρομική, με άνεση χρόνου. Έχοντας δει την περιοχή να βυθίζεται στο βούρκο, είπα να κάνω επαναληπτική επίσκεψη στο Νο3 και την Αμαλία.

Η Αμαλία είναι μια 20χρονη Ρωσσίδα, μελαχροινή με μακρυά μαλλιά, με μεσιγειακό σώμα. Επιπλέον κιλάκια τόσο στην κοιλιά, όσο και στην περιφέρεια. Η φιλική τσατσά με έστειλε στο δωμάτιο, μια και είχα επισκευθεί ξανά την Αμαλία πριν περίπου 1 μήνα. Τότε υπό την επιρρεια αλκοόλ, και με τις καύλες να χτυπάνε κόκκινο την είχα γαμήσει ακάποτα, μια και είχε δείξει αμέσως τον ρομαντικό της εαυτό.

Αυτή τη φορά, ξεκίνησε αμέσως το ακάποτο τσιμπούκι που διαφημίζει η τσατσά, και γύρισε σε 69 για να την περιποιηθώ. Για κακή της τύχη όμως αυτή τη φορά δν ήμουν πιωμένος, και έτσι αρκέστηκα στο να την δακτυλιάζω. Το μουνί της ήταν ψιλομούσκεμα, δείγμα ότι ίσως είχε φάει πάλι κάποιο άκα κρεμπιέ.

Την σταμάτησα για να μην χύσω στο τσιμπούκι, και ερχόμενη από πάνω ετοιμάστηκε να το βάλει πάλι ακα στο μουνί της. Της είπα να βάλει προφυλακτικό, και έδειξε να εκπλήσεται που δεν ήθελα να χύσω πάλι την μουνάρα της. Μετά από 2-3 λεπτά την γύρισα στα 4 όπου την καταχτύπησα δυνατά. Με ρώτησε αν θέλω να χύσω χωρίς προφυλακτικό, αλλά συνέχισα ακάθεκτος. Σχεδόν με παρακάλεσε να χύσω στο στόμα της, αλλά εγώ βγάζοντας το προφυκατικό έχυσα πάνω στην κωλοτρυπίδα της. Τα φλόκια έτρεξαν και στο σεντόνι, αλλά δεν φάνηκε να συγκινείται. Έφερε μωρομάντηλα και χαρτί, και με σκούπισε καλά. Σκουπίστηκε και αυτή, έπλυνε λίγο το μουνί της και έφυγε μάλλον απογοητευμένη που δεν τα ρούφηξε πάλι.

Μια και μάλλον το κορίτσι αρπάζει πολλές ακα ψωλές, δεν θα την ξαναεπισκευτώ, γιατί κινδυνεύουμε να αρπάξουμε κανένα παράσημο και να τρέχουμε.

Για τους έχοντες άγνοια κινδύνου, συστήνεται. Για τους παντρεμένους, με σχέση, παιδάκια κλπ, θα έλεγα μακρυά...

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν προϋποθέτει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2016
Όνομα κοπέλας
Αμαλία
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Ettore, fouxter και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2016
Money Mouth
20 Ιουλίου, 2017
20 χρόνων σου είπε ότι ειναι; Χα..χα..
DT
Doctor T
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2